Dívky z Hamrsek nafotily podruhé kalendář, překvapil je velký zájem

21.12.2015 18:59:21 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Dívky z Hamrsek nafotily podruhé kalendář, překvapil je velký zájem

Po úspěchu loňského kalendáře se i na rok 2016 rozhodla děvčata z Hamrsek nafotit kalendář. Tentokrát už není čistě hasičský, ale podle "ročních období". Původně o nafocení dalšího kalendáře děvčata neuvažovala, ale nakonec rozhodl zájem i možnost pomoci útulku pro psy.

„Letos jsme žádný kalendář dělat nechtěly, ale lidé se nás začali ptát, jestli bude. Každému jsme říkali, že letos ne. Potom, co se dotazy začaly hromadit, jsme se rozhodly, že kalendář nafotíme a podařilo se nám to nakonec během 14 dnů," uvedla Lucie Kuncová.

Výtěžek z kalendáře má jít opět na Azyl pes Krásný Les. „Po focení jsem volala paní do útulku, jestli by jí pomohly zase nějaké peníze, ale že toho tentokrát nebude tolik, uděláme pár kusů, takže z toho bude pár korun, ale potom mi paní děkovala, jak strašně moc jim pomohly ty peníze vloni, a že bude ráda i za velmi malou částku. Hned mi bylo jasné, že kalendář uděláme a výdělek půjde zase na Azyl pes," dodala Kuncová.  

Kalendář děvčat z Hamrsek na rok 2016<br />Autor: Marek Fajfr Letos děvčata opět nafotila kalendáře dva - stolní 14 denní a nástěnný, tentokrát ve formátu A3. „Nechaly jsme udělat méně kusů než vloni, po prvním dnu, když bylo na sociální síti veřejně ohlášeno, že kalendáře jsou v prodeji, tak byly všechny stolní rezervované a nechaly jsme přidělat další. Nečekaly jsme vůbec takový zájem," byla nadšená Lucie.

Fotografem kalendáře je znovu Marek Fajfr, děvčata si spolupráci s ním opět pochvalovala. Sestava se jim zmenšila na základní jádro v loňského a zůstaly tak čtyři dívky - Lucie Kuncová, Dana Vladyková, Kateřina Pohlová a Jana Šiftová.

„Sice tentokrát kalendáře nemají až na roční období víceméně žádné téma, ale všichni, včetně fotografa, jsme se shodly, že jsou lepší a zajímavější, než vloni... a hodně taky dělá formát A3," doplnila na závěr Lucie Kuncová.

Zájemci o kalendář mají bohužel smůlu, pár posledních zbývá, ale ty jsou již zamluvené, jediná šance je, pokud někdo odřekne. Můžete zkusit své štěstí na telefonu Lucie Kuncové 728 772 135.

Jak to bylo s loňským kalendářem: Dívky z Hamrsek nafotily kalendář, výtěžek věnují psímu útulku

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Titul Miss Hasička 2015 vybojovala dívka z Turnova
Košťálovské hasičky vydaly nový kalendář, zisk podpoří místní sbor
FOTO: Miss Liberec Open 2014 se stala krásná Nikol z Turnova
FOTO: Košťálovské hasičky nafotily kalendář, chtějí přispět na místní areál
Fotbalistky FK Baumit Jablonec vydaly exkluzivní kalendář
Nikola Filingerová: Při focení kalendáře bolely nohy víc než po tréninku
Kalendáře hasiček z Poniklé se prodaly všechny

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V lomnickém muzeu zahájili cyklus podzimních přednášek

Jako v letech minulých, navázali v lomnickém muzeu opět na úspěšný cyklus takzvaných podzimních přednášek. První ze série se uskutečnila v úterý 20. září, kdy se zde představila Eva Ulrychová z Jičína a pohovořila na téma Nejcennější archeologické nálezy a jejich historická hodnota. Následovat bude o týden později, taktéž v úterý 27. září od 17 hodin, v pořadí druhá historická přednáška PhDr. Evy Ulrychové nazvaná Kronikář Kosmas a jeho Kronika Čechů.

Kraj přispěje Mikroregionu Frýdlantsko na odkup nemovitostí

Celkem 3 400 000 korun poskytne kraj dobrovolnému svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty v současné době slouží jako zázemí pro činnost spolku Frýdlantské okresní dráhy a Frýdlantsko je proto bezplatně spolku převede. „Dotace bude využita výhradně na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty poté dostane k bezplatnému užívání Spolek Frýdlantské okresní dráhy, který je má prozatím pouze v pronájmu. Budou sloužit pro provoz železničního muzea, jež má v regionu mnohaletou tradici. Lze si tam prohlédnout několik zajímavých, převážně úzkorozchodných vozidel včetně provozuschopné motorové lokomotivy. Považuji za důležité připomínky historických dopravních a technických zajímavosti zachovávat i pro budoucí generace," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily
Žitavská úzkokolejka zve ve svátek české fanoušky železnice
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Nejvýše položená přehrada v Čechách je na Černé Nise u Bedřichova
Novinky v plaveckém bazénu na Výšince v Turnově

Nejčtenější články

22.09.: Fotbalové přípravky odehrály úvodní turnaj nového ročníku
23.09.: Okresní přebor: Plný počet bodů má stále Turnov B, druhý Stružinec
23.09.: I.B třída: Harrachov dotáhl na čele tabulky Pěnčín B

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT