Družstva aerobiku soutěžila na druhém závodě v Brně

14.04.2011 06:29:07 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Družstva aerobiku soutěžila na druhém závodě v Brně

Ve dnech 8. až 10. dubna se uskutečnil v Brně druhý nominační závod Aquilla aerobic a dance 2011 s účastí obou týmů Fit studia Jany Boučkové. Juniorky i seniorky se zde opět probojovaly do finále, ale na medaili to bohužel nestačilo ani jednomu družstvu.

Juniorky ve finále soutěže obsadily čtvrté místo, když o třetí příčku bojovaly s domácím týmem AC Brno a bronz jim unikl o pár desetin bodu. „Děvčata do finále nasadila všechny své zbraně, ale porotu tentokrát nepřesvědčila. Tento výsledek ale v děvčatech vyvolal velmi bojovnou náladu a přesvědčení, že na následujících závodech se chtějí opět vrátit na bednu," komentovala umístění Veronika Kišová.

Šlo o druhý nominační závod a tím, že juniorky skončily na čtvrtém místě, tak stále nemají jistý postup na Mistrovství Evropy. Juniorky z Fit studia Jany Boučkové totiž mají stejně bodů s týmem AC Brno. „Nyní se bude čekat buď na rozhodnutí komise ČSAE nebo na výsledek třetího závodu," upřesnila Kišová. Družstvo juniorek startovalo ve složení Cvrčková, Makanová, Šlapáková, Proboštová, Kišová, Pavlatová, Dolenská, Janáková a Kopová.

Tým seniorek se také probojoval do finále, kde obsadil šesté místo. Záznam finále seniorů dokonce můžete sledovat v pátek 15. dubna v 13.40 na ČT4 Sport. Seniorky startovaly ve složení Kocourková, Svobodová, Kubíková, Horáková, Havrdová, Bičíková, Simandlová, Sůvová a Mildeová.

V současné době se týmy připravují na poslední závod jarní části sezony, který se uskuteční v půlce května v Havlíčkově Brodě.

Související články:

Družstva aerobiku uspěla na nominačních závodech v Kladně

VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

Kadetky vezou z Holandska senzační stříbro

Další zprávy z aerobiku najdete zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů
Botanická zahrada oslaví Mezinárodní den tropů
Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Nejčtenější články

19.06.: Víc než sto bruslařů zápolilo v areálu turnovské Maškovy zahrady
19.06.: Složky IZS se veřejnosti představí na semilském Ostrově
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT