Dubnové akce pod patronací Sportovního centra Semily
06.04.2024 15:03:57 | Autor: SC Semily, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

V dubnu se konají akce pod patronací Sportovního centra Semily stále hlavně v centrální hale. Můžete jako diváci navštívit florbalový turnaj i sportovní odpoledne pro děti. Od 1. dubna je opět v provozu půjčovna elektrokol.
Sobota 6. dubna
Regionální liga přípravek ve florbale
Pořádá SCC Semily. Hala SC Semily od 08.00 do 13.00.
Středa 10. dubna
Přijímací řízení Střední školy v Semilech
Pořádá Střední škola v Semilech. Centrální hala Sportovního centra.
Pondělí 15. dubna
Sportovní dopoledne pro děti z mateřských škol ze Semil a okolí
Pořádá SC Semily, Středisko volného času Semily a TJ Semily. Hala SC Semily od 9.00 do 12.00.
Středa 17. dubna
Přijímací řízení Střední školy v Semilech
Pořádá Střední škola v Semilech. Centrální hala Sportovního centra.
Pondělí 22. dubna
Den elektrokola ve Sportovním centru v Semilech
V rámci akce „Den pro zemi". Možnost zapůjčení elektrokola na 2 hodiny zdarma (nutná rezervace předem). Pořádá SC Semily, Hala SC Semily od 8.00 do 18.00.
V Semilech připravují rekonstrukci atletického stadionu
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Kraj opět podpoří liberecké Divadlo F. X. Šaldy
Liberecký kraj opět podpoří liberecké Divadlo F. X. Šaldy. Děje se tak v souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec o vzájemné podpoře příspěvkových organizací z roku 2022. To bude platit až do roku 2031. Krajští radní na svém jednání schvalovali konkrétně podporu pro Divadlo F. X. Šaldy v Liberci ve výši 4,5 milionu korun. „Kraj i město se zavázaly navzájem podílet na investičních i neinvestičních nákladech vybraných organizací. Liberecký kraj přispívá od roku 2022 po dobu deseti let na investice a opravy libereckému Divadlu F. X. Šaldy a Naivnímu divadlu Liberec částkou 5 milionů korun. Příspěvek na činnost divadel ze strany kraje tvoří 2 miliony," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury a cestovního ruchu.
Voda v obou turnovských pramenech je pitná
Podle posledních laboratorních rozborů vody z pramenů pod Valdštejnem a Boží vody oba vyhovují, voda je pitná.
Nejnovější články
Festival Dolánky 2025 opět přinese pestrý hudební mix
Stezka provede kolem zaniklých jizerskohorských sklářských hutí
Rekonstrukce mostů a velkoplošné opravy krajských silnic pokračují
Liberecké náměstí obsadil Den Policie a složek IZS
Prázdninové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Nejčtenější články
12.07.: Liberecké náměstí obsadil Den Policie a složek IZS
11.07.: O víkendu se jede další ročník Rally Bohemia
10.07.: Romeo a Julie v Turnově na skejtech a bruslích
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.