Enduro jezdci mají za sebou třináctý Memoriál Oldy Nývlta v Mříčné
10.09.2021 14:01:14 | Autor: Vláďa Rožánek | Rubrika: SPORT | Obce: Mříčná
Spoluzakladatel sekce Enduro při AK Jilemnice a stvořitel závodů Memoriálu Oldy Nývlta Tomáš Kubát již není mezi námi, ale tradice tohoto sportu zůstala. Dříve pořádal klub AK Krakonoš Jilemnice také automobilové orientační soutěže, nebo známé vrchařské klání na Benecko.
Letos dostaly příležitost zazávodit si i děti a podle ohlasů přímo po závodech se jim to velmi líbilo. V sobotu dopoledne si zajezdily na zkrácené trati. Pořadatelé letos udělali změnu, a to velmi pozitivní a depo závodních strojů postavili na posekané louce, místa pro všechny byl dostatek a dění v depu bylo možno sledovat i z dálky.
V sobotu také závodili jezdci ve čtyřhodinovce trojic a nedělní klání jsme mohli sledovat tříhodinovku dvojic. Kromě napínavých soubojů na trati občas musela přijít ke slovu i lékařská pomoc, ale to není v motorsportu ničím neobvyklým, a i tyto občas nehezké chvíle k němu prostě patří. Mříčenský maraton družstev patří k volným podnikům pro licencované jezdce, ale také pro jezdce amatérské.
Čest vítězům a sláva poraženým, děkujeme všem zúčastněným, pořadatelům i sponzorům akce, a také za dobré občerstvení a těšíme se, že se s Memoriálem Oldy Nývlta při jeho 14. ročníku zase ve Mříčné za rok sejdeme.
Související články
FOTO: Memoriál Oldy Nývlta již podvanácté, letos jako maraton družstev
FOTO: Další díl seriálu KTM ECC se konal v Jilemnici a Mříčné
FOTO: V Memoriálu Oldy Nývlta v Mříčné startovalo 262 jezdců
FOTO: Seriál KTM ECC pokračoval na blátě v Mříčné
Ke stažení
Plakát Memoriál Oldy Nývlta 2021 | Mapka příjezdu do Mříčné
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová
Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.
Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově
V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.
Nejnovější články
Dopravně bezpečnostní akci Mikuláš v kraji neuniklo 356 řidičů
Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince
Oči dětí v Turnově opět rozzáří putování za lucernou i Ježíškova pošta
Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Nejčtenější články
14.12.: Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
15.12.: Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
14.12.: Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.