Fanoušci dotlačili Dalmach k první výhře v sezoně a rovnou o osm branek
30.10.2013 13:52:04 | Autor: Petr Ježek a FC Dalmach | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Podpora domácích fanoušků už konečně zabrala a dovedla futsalisty FC Dalmach Turnov k první výhře sezoně. A jakoby si hráči v neděli řekli, když už, tak už, a nasázeli soupeřům z Litoměřic rovnou 11 branek!
V příštím kole čeká na turnovské hráče v pátek utkání v Kadani proti místnímu Betisu, který má v tabulce pouze o dva body více.
Dalmach - Gardenline Litoměřice 11:3 (7:2)
Dalmach do utkání vlítl ve velkém stylu a už po pěti minutách vedl 3:0. Skóre otevřel Dan Hurt, druhou a třetí branku přidal Pařízek. Poté se osmělili hosté a Prokopec musel vytáhnout před domácím publikem několik výtečných zákroků. V 8. minutě snížil hostující Písař na 3:1. Turnov ale nenechal nic náhodě a v rozmezí od 13. do 15. minuty stav navýšil na 7:2. Postupně se trefili Kratochvíl, Kroupa, Vojta Hurt a opět Kratochvíl, když z přímého kopu vystřelil tvrdou přízemní střelu a míč skončil v síti brankáře Litoměřic. Za hosty snížil Brožek.
Do druhého poločasu naskočil Kulhánek a na branku nemusel dlouho čekat. Již ve 23. minutě se uvedl zvýšením na 8:2. Ve 24. minutě ideálně našel Vojta Hurt Petříka a ten zvýšil už na 9:2. O minutu později Kulhánek dovršil desítku. Do konce utkání padla branka ještě na každé straně, a tak si hosté z Litoměřic odvezli čistokrevnou jedenáctku.
Branky: D. Hurt 2, Kulhánek 2, Pařízek 2, Kratochvíl 2, Kroupa, V. Hurt, Petřík - Písař, Brožek, Marič. Sestava Dalmach: Prokopec - Krejčík, Bakeš, Pařízek, Kratochvíl, V. Hurt, D. Hurt, Petřík, Kroupa, Kulhánek.
Další utkání 5. kola: Kadaň - Ústí n. L. 1:7, Slavia Liberec - F.A.Zole Česká Lípa 4:5, Benešov - Démoni Česká Lípa 3:6, CF Litoměřice - Mělník 3:6, Písek - Chotěboř 3:8.
2. liga západ:
1. Olympik Mělník 5 5 0 0 34:14 15
2. CombixÚstí n.L. 5 4 0 1 36:17 12
3. F.A.Zole Č.Lípa 5 4 0 1 28:19 12
4. Démoni Č.Lípa 5 2 3 0 31:24 9
5. Boca Chotěboř 5 3 0 2 21:22 9
6. Slavia Liberec 5 2 1 2 39:24 7
7. Betis Kadaň 5 2 0 3 19:29 6
8. CF Litoměřice 5 2 0 3 25:40 6
9. Dalmach Turnov 5 1 1 3 24:20 4
10. Arsenal Benešov 5 1 0 4 17:25 3
11. TEX-Color Písek 5 1 0 4 18:36 3
12. GL Litoměřice 5 0 1 4 17:39 1
Související články:
Futsalistům Dalmachu se nedaří, tentokrát nebodovali v České Lípě
Turnovští futsalisté nezvládli závěr utkání v Chotěboři
Dalmach v prvním utkání sezony těsně podlehl Olympiku
Dalmach otočil utkání s Bělovsí a skončí ve druhé lize šestý
Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Krajský stipendijní program podporuje žáky ve vybraných oborech
Rozhodování o studiu na střední škole není pro řadu žáků ani jejich rodičů jednoduché. Vedle zájmu a schopností často vstupují do hry i praktické otázky - dojíždění, náklady na studium nebo nejistota, zda má vybraný obor perspektivu. Právě v těchto situacích hrají roli stipendia, kterými Liberecký kraj dlouhodobě podporuje vzdělávání v důležitých oblastech. Rada kraje nyní schválila pokračování stipendií pro žáky středních škol ve vybraných oborech vzdělávání i pro druhou část školního roku 2025/2026. Jde o obory, které jsou pro region zásadní, ale dlouhodobě o ně není mezi uchazeči takový zájem - například technické, stavební, zemědělské, zdravotnické nebo tradiční řemeslné obory. „Stipendia vnímáme jako praktickou pomoc žákům i jasný signál, že si určitých oborů vážíme. Nejde jen o finanční podporu, ale také o podporu rozhodování v oblastech, které jsou pro Liberecký kraj dlouhodobě důležité," uvedla radní pro oblast školství a sportu Jitka Skalická.
Linka 112 slaví 22. výročí
Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.
Nejnovější články
SDH Semily 1 na valné hromadě hodnotil rok 2025
Přístavba turnovské MŠ Waldorf se rýsuje uvnitř i venku
Maloskalští uhájili druhou příčku druholigové volejbalové tabulky
Hejtman ocenil olympijskou vítězku, předal jí zlatý hejtmanský dukát
Češi očima Poláka aneb Mariusz Szczygieł v liberecké knihovně
Nejčtenější články
14.02.: Ples města Semily pořádají posedmnácté v KC Golf
14.02.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. až 15. února
14.02.: Hejtman ocenil olympijskou vítězku, předal jí zlatý hejtmanský dukát
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.