Florbalisté Turnova ztratili nadějně rozehraný zápas v Litvínově

21.09.2021 16:20:56 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbalisté Turnova ztratili nadějně rozehraný zápas v Litvínově

Ke druhému kolu Národní ligy odcestovali florbalisté TJ Turnov  do Litvínova s vidinou zisku prvních bodů a napravení reputace po domácím debaklu s Butchis. Většinu zápasu vedli, ale nakonec se museli spokojit s pouhým jedním bodem za prohru v prodloužení.

Národní liga mužů

SK Bivoj Litvínov - TJ Turnov 4:3 p. p. (0:1, 1:1, 2:1, 1:0)

Do zápasu vstoupili hosté se třemi kompletními formacemi, včetně tři juniorů v sestavě. Litvínov začal utkání velice staticky a turnovští hráči se tomuto pomalému tempu bohužel přizpůsobili. Negativně se podepsal na kvalitě zápasu i místní gumový povrch, na kterém bylo k vidění velké množství technických nedokonalostí a chyb na obou stranách. Turnov držel v první třetině většinu času balónek, ale již tradičně trápila kluky koncovka a tak v brance skončil pouze jednou, a to se štěstím, po úniku navrátilce do turnovské sestavy, Radka Primáska.

Těsně před koncem první třetiny se zranil Šimon Janoušek a tak jsme do do druhé části nastupovali se dvěma formacemi. I nadále jsem byli více na míčku a měli jsme několik nadějných pokusů, ale do gólových šancí jsme se moc nedostávali. Jediný, kdo se dokázal prosadit, byl další navrátilec do sestavy, Štěpán Matěcha. Soupeř ucítil šanci a postupem času nám více a více zatápěl z protiútoků. Jeden z nich dokázal i proměnit, a tak bylo skóre po dvou třetinách 2:1.

Do třetí třetiny  vstoupili Turnovští přesilovkou, kterou se bohužel nepodařilo proměnit a i další průběh třetí části hry byl velice ovlivněn několika vyloučeními na obou stranách. Žádný z týmů ovšem nedokázal početní výhodu využít. Bohužel se nám nepodařilo odskočit a Litvínov dokázal využít jednu ze standartních situací a utkání vyrovnat. Začínalo se tedy více méně od znovu, ale stále měli hosté více ze hry, přestože i Litvínovští výrazně hrozili. Když už to vypadalo, že zápas směřuje do prodloužení, dokázal v čase 59:41 vše co stálo před ním prostřelit Jakub Janoušek. Ovšem zdání často klame a přesvědčili se o tom i turnovští florbalisté, když už za dalších 7 vteřin bylo po závaru před Suchomelem znovu vyrovnáno.

Šlo se tedy do prodloužení, které se hraje systémem 3 na 3 a je to tedy víceméně o čekání na chybu. Smutným, a pro Turnov po celém průběhu utkání poněkud krutým, epilogem byla situace, kdy soupeř blízko branky, na hraně faulu (pravděpodobně spíše za hranou) získal u mantinelu balonek a tuto výhodu dokázal přetavit ve vítěznou trefu. Domů do Turnova si tedy hráči přivezli pouhý jeden bod.

Není ovšem čas věšet hlavu, ale soustředit se na čtvrteční pohárové utkání v Hradci Králové a sobotní domácí duel proti Traverze Mukařov, kde bude Turnov chtít být zase o kousek lepší.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladší žákyně TJ Turnov bronzové na NisaOpen 2021
Florbal TJ Turnov: Ženy výborný vstup do sezony, muži schytali debakl
Sezona 2021/2022 startuje i pro florbalový oddíl TJ Turnov
Florbalisté TJ Turnov pořádají nábor
Florbal se vrací!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.

Pramen Boží voda i pramen pod Valdštejnem jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že pramen pod Valdštejnem i Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem i pramene Boží voda ze 12. února 2024 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března
S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března

Nejčtenější články

02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března
01.03.: Vzpomínky pamětníků ze Semilska ožijí díky žákovským reportážím

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT