Fotbalisté v okrese Semily rozehráli turnaj O pohár předsedy OFS

05.06.2021 18:54:25 | Autor: ofs, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Fotbalisté v okrese Semily rozehráli turnaj O pohár předsedy OFS

Okresní fotbalisté se po dlouhé koronavirové pauze dočkali prvních přátelských utkání a nyní se rozjíždí i několik turnajů. Nabídku zapojení do turnaje O Pohár předsedy OFS Semily využilo šest týmů - skupina A: Horní Branná, Rovensko, Roztoky, skupina B: Mříčná, Poniklá, Víchová.

Prozatím se v A skupině se hrála utkání Roztoky - Rovensko 9:1 (2:0), v neděli 6. 6. se od 17 hodin utká Rovensko a Horní Branná. V B skupině se hrálo utkání Mříčná - Víchová 4:5 (2:1), v sobotu 5. 6. se od 17.15 utká Víchová - Poniklá.

Některé týmy našeho okresu využily nabídky sousedních fotbalových svazů, o Pohár AGRO CS v rámci Královéhradeckého kraje hrají SK Jilemnice a SK Studenec. Shodou okolností se tyto týmy střetly hned v prvním kole skupiny G s výsledkem 1:1, v penaltovém rozstřelu na studeneckém hřišti byli úspěšnější hráči SK Jilemnice. Tým VC Lomnice nad Popelkou se zapojil do turnaje organizovaného OFS Jičín a v 1.kole podlehl Sobotce 2:3.

V rámci OFS rovněž proběhne okresní část turnaje O Pohár předsedy LKFS starších a mladších žáků, které se zúčastní sdružené týmy Jilemnice/Roztoky, Sedmihorky/Studenec a Lomnice/Semily. Vítěz postupuje do krajského semifinále, které proběhne 23. června2021.

Pro přihlášené týmy starších a mladších přípravek jsou připraveny jednotlivé turnaje v Jilemnici, Roztokách, Nové Vsi a Studenci.

„Uzávěrka přihlášek do soutěží pro soutěžní rok 2021/2022 je v rámci OFS Semily do 7. června 2021. V případě malého počtu přihlášených mládežnických týmů (mladší a starší žáci) je předjednána spolupráce s OFS Jičín," upřesnil předseda OFS Semily Petr Junek.

Krajské soutěže mají prozatím v losu předepsáno dohrávat utkání z jara 2021, prvním hracím kolem je uvedena středa 30. června.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů
Na valné hromadě OFS Semily zvolili novým předsedou Petra Junka
Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zpátky doma v Lomnici zazpívají Roman Tomeš a Lukáš Kellner
Netradiční houslový koncert a nová výstava v turnovské synagoze
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
Autorkou díla měsíce srpna v Oblastní galerii je Veronika Holcová
Obrazem: Křehká krása 2022

Nejčtenější články

07.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
06.08.: Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT