FOTO: Devátý ročník turnaje O pohár města Semily ovládli Chalapeňos

24.08.2016 21:43:12 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Devátý ročník turnaje O pohár města Semily ovládli Chalapeňos

Devátý ročník florbalového turnaje O pohár města Semily proběhl v sobotu 20. srpna v místním sportovním centru. Ve finále mužstvo Chalapeňos jasně přehrálo tým IBK Turboskunk. Pořádající SCC Semily tentokrát propadl a skončil až desátý, v souboji „o vládce Semil" tým Outside porazil Veterans Semily a byl celkově pátý.

Dopoledne se bojovalo v základních skupinách a odpoledne došlo na vyřazovací část a utkání o konečné umístění. Ve skupině A mělo nejvíce bodů družstvo IBK Turboskunk a druhým postupujícím do semifinále byl tým nazvaný Stone-Blind, třetím místem překvapil tým Outside a nečekaně až poslední ve skupině bylo omlazené mužstvo SCC Semily. 

Ve skupině B zcela jasně vládli hráči Chalapeňos, kteří po vlažnějším prvním zápase s Příbramí ostatní soupeře přestříleli. Druhá byla právě Příbram a pěkné třetí místo bral tým veteránů SCC Semily, až pátí s jediným bodem skončili obhájci titulu z posledních dvou ročníků - Petis Killer Team. I to svědčí o vysoké kvalitě letošního semilského turnaje. 

Radost pátých Outside<br />Autor: Petr Ježek V semifinále Turboskunk vyřadil Příbram a Chalapeňos v sestavě s ligovými hráči Bohemians nastříleli při své výhře hned šest branek do sítě Stone-Blind. Poté byl na programu souboj o páté místo, který po vyrovnaném průběhu a výsledku 1:0 určil jako nejlepší tým v Semilech Outside. V něm přitom bylo nejméně hráčů, kteří někdy hráli mistrovskou soutěž ČFbU.

Třetí skončili po samostatných nájezdech florbalisté Stone-Blind. Ve finále dominovali znovu Chalapeňos, kteří vítězství na turnaji ozdobili dalšími šesti góly do branky IBK Turboskunk.

Skupina A:

Výsledky: Outside - IBK Turboskunk 2:0, Outside - Stone-Blind 1:5, Outside - SCC Semily 3:0, Outside - Slavia Praha 1:3, IBK Turboskunk - Stone-Blind 4:2, IBK Turboskunk - SCC Semily 5:1, IBK Turboskunk - Slavia Praha 1:0, Stone-Blind - SCC Semily 2:1, Stone-Blind - Slavia Praha 2:1, SCC Semily - Slavia Praha 1:1.

Pořadí: 1. IBK Turboskunk 9 (10:5), 2. Stone-Blind 9 (11:7), 3. Outside 6 (7:8), 4. Slavia Praha 4 (5:5), 5. SCC Semily 1 (3:11).

Skupina B:

Výsledky: FBC Příbram - Salátové okurky 8:2, FBC Příbram - Petis Killer Team 2:2, FBC Příbram - Chalapeňos 0:1, FBC Příbram - Veterans Semily 3:1, Salátové okurky - Petis Killer Team 3:0, Salátové okurky - Chalapeňos 0:7, Salátové okurky - Veterans Semily 2:3, Petis Killer Team - Chalapeňos 1:2, Petis Killer Team - Veterans Semily 4:5, Chalapeňos - Veterans Semily 6:0.

Pořadí: 1. Chalapeňos 12 (15:1), 2. FBC Příbram 7 (13:6), 3. Veterans Semily 6 (9:14), 4. Salátové okurky 3 (7:18), 5. Petis Killer Team 1 (7:12).

Florbalový turnaj O pohár města Semily 2016<br />Autor: Petr Ježek Zápasy o konečné umístění:

O 9. místo: SCC Semily - Petis Killer Team 2:3 po sam. nájezdech.

O 7. místo: Slavia Praha - Salátové okurky 2:1.

O 5. místo: Outside - Veterans Semily 1:0.

Semifinále: IBK Turboskunk - FBC Příbram 2:0, Stone-Blind - Chalapeňos 1:6.

O 3. místo: FBC Příbram - Stone-Blind 4:5 po sam. nájezdech.

Finále: IBK Turboskunk - Chalapeňos 0:6.

Předchozí ročníky turnaje O pohár Semil:

8. ročník: FOTO: Vítězství na semilském turnaji obhájil Petis Killer team

7. ročník: FOTO: Semilský florbalový turnaj ovládl Petis Killer Team

6. ročník: FOTO: Vítězství v Semilech získali po dvou stříbrech florbalisté Kolína 

5. ročník: FOTO: Pohár města Semily odvezli Sukmistři do Liberce

4. ročník: FOTO: Pohár města Semily získali florbalisté IBK Turbo Skunk

3. ročník: VIDEO: Domácí florbalisté zastaveni v semifinále

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 50 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj daruje obcím a městům pozemky. Podpoří tak rozvoj a bezpečí obyvatel

Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce. Obce a města na nich vybudují chodníky a cyklostezky podél silnic, čímž zvýší bezpečnost chodců a cyklistů na jejich území. Kraj zároveň pracuje na majetkoprávním vypořádání pozemků včetně komunikací, které do budoucna vyřadí z krajské silniční sítě. „Během letošního roku převedl kraj pozemky v účetní hodnotě 2,6 milionu korun na deset obcí a třináct měst v regionu," upřesnil náměstek hejtmana pro řízení rezortu ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky Zbyněk Miklík. „Kraj sice za tyto pozemky peníze nedostane, obce a města v kraji však mohou ušetřené finanční prostředky za nákup pozemků investovat do svého dalšího rozvoje, což je i prioritou Libereckého kraje."

Vodárna Trkač je opravena

Technická památka vodárna v Obřím dole nedaleko Rudného potoka, známá jako Trkač, prošla letos na podzim opravou. Opravili samotnou stavbu, její střechu, venkovní fasádu i vnitřní omítky, které kvůli vlhkosti a drsnému klimatu na tomto místě velmi trpí. Zvláštní péči věnovali samotné turbíně, kterou natřeli. Opravy a nátěru se dočkaly i původní dveře a mříže. Vodárna a 700 metrů dlouhý vodovod sloužily k dopravě vody na Sněžku do České boudy. Postavit ji nechat v roce 1912 hrabě Rudolf Czernin-Morzin. Ukončil tím éru vynášení vody na Sněžku na bedrech nosičů. Toto zařízení sloužilo až do 50. let minulého století, kdy kvůli nedbalé údržbě přestalo fungovat.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Betlémy v lomnickém muzeu již pojednadvacáté
Liberecký kraj vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2022
Košťálovští fotbalisté zakončili podzim vítězstvím nad Českou Lípou
Adventní akce se vrací na hrady a zámky
Přednáška o Vladimíru Komárkovi se koná v semilské knihovně

Nejčtenější články

24.11.: Pod vlivem alkoholu skončil v Horních Štěpanicích s autem na boku
24.11.: FOTO: Vyhlášení seriálu ECC 2022 se konalo v Loukově
25.11.: Listopadové Vítání občánků v Turnově s knížkou i drobnými dárky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT