FOTO: Hřiště v Přepeřích otevřeli Jan Skorkovský a fotbalisté Sparty
08.08.2018 19:59:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře
Po mnoha letech úsilí fotbalového klubu FK Přepeře mohl být v sobotu 4. srpna otevřen stadion, který bude konečně domácí pro tento klub. Stadion nese název RTW aréna a v rámci slavnostního otevření rekordman Jan Skorkovský žongloval s míčem z Mírové až do Přepeř a exhibiční zápas přijeli sehrát fotbalisté AC Sparta Praha nad 35 let.
Hlavnímu zápasu předcházely od 13 hodin zápas FK Přepeře B, C vs. TJ Sokol Pěnčín a od 15 hodin zápas přípravek FK Přepeře, na 17 hodin dorazilo na stadion spousta fanoušků i z předtím proběhlé fotbalové benefice v Sedmihorkách, což mělo za následek kolaps stánků s pitím (alko i nealko), kde se bohužel vytvořily až půlhodinové fronty.
Videosestřih Rudolfa Koženého pro Naše Pojizeří:
Většina diváků však přišla především na dobrý fotbal a ten viděla bohatě s celkem 11 brankami. Kromě legend Jiřího Novotného, Tomáše Řepky, Jana Flachbarta a Václava Kolouška zejména Jan Koller dokazoval, že by měl i aktuálně na to hrát vyšší ligu. Nejenže vstřelil dva góly, ale spoustu míčů rozděloval spoluhráčům a byl jako v dobách své největší slávy od míče „neodstavitelný".
Za oba týmy si zahráli Martin Abraham a domácí kapitán Michal Kupka. Své sparťanské spoluhráče přijel na lavičku podpořit i bomber Tomáš Skuhravý, ale do hry nezasáhl.
Pro hráče FK Přepeře bylo utkání zároveň generálkou před vstupem do premiérové sezony v divizi, do které vstoupí v neděli 12. srpna od 17 hodin v derby na Městském stadionu v Turnově!
FK Přepeře - AC Sparta Praha nad 35 let 4:7
Branky: vlastní, Ježek, Petřík, Synek - Koloušek 2, Koller 2, Flachbart, Pospíšil, vlastní. Další videosestřih Ivo Zahradnika ze zápasu zde
FK Přepeře: Hyka Miroslav, Kumprecht Jiří - Krasnický Jakub, Vrabec Karel, Kupka Michal, Vaníček Aleš, Peškar Jaroslav, Zezulka Dominik, Sedláček Michal, Novotný Petr, Ježek Martin, Petřík Josef, Nesvadba Jaroslav, Majer Filip, Synek Jakub, Abraham Martin, Kvapil Martin, Křemenák Antonín, Vlach Ondřej, Koucký Luděk. Trenér Petřík Josef, vedoucí družstva Kvapil Miroslav.
AC Sparta Praha nad 35 let: Bobok Jiří - Řepka Tomáš, Fukal Milan, Stracený Luděk, Flachbarta Jan, Loučka Luboš, Papoušek Petr, Novotný Jiří, Koller Jan, Budka Václav, Vidlička Vlasta, Koloušek Václav, Pospíšil Michal, Abraham Martin. Manažer Bartoň Jaroslav.
Související články
FOTO: Benefice v Sedmihorkách získala pro Viktorku a Terezku 250 tisíc
Přepeře v předkole Mol cupu vyřadily Zbuzany
Přepeře si v první přípravě vyšláply na Arsenal
Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?
V Přepeřích už připravují fotbalové hřiště pro divizi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Nejnovější články
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová
Nejčtenější články
27.03.: V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
29.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
28.03.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.