FOTO: Mistrovské enduro v Martinicích zpestřil Extrem prolog i Strombuch

13.09.2012 10:15:06 | Autor: Petr Ježek a Jakub Kuršel | Rubrika: SPORT | Obce: Martinice

FOTO: Mistrovské enduro v Martinicích zpestřil Extrem prolog i Strombuch

V sobotu 8.a v neděli 9. září se jel závod v Cross Country v Martinicích. Tentokrát nikoliv jako hobby závod, ale mistrovský, ke kterému pořadatelé z Enduro Martinice pouze vložili závod hobby dvojic a vyřazovací prolog s atraktivními skoky.

Soutěž začala páteční přejímkou od pěti hodin večer. V sobotu už vypukly závody v devět hodin dopoledne naplno. Nejdříve jízdami v rámci Mistrovství České republiky kategorie II, kategorie III, a poté Mistovství České republiky I., vše podle pravidel a pod záštitou Českého svaz motocyklového sportu (ČSMS). V absolutním pořadí vyhrál první den Milan Engel, ale druhý den se mu už tolik nedařilo a zvítězil v sobotu bronzový Martin Volný.

FOTO: Mistrovské enduro v Martinicích zpestřil Extrem prolog i StrombuchTradiční enduro v sobotu zpestřil vložený závod pod názvem Extreme prolog s atraktivním vyřazovacím formátem spočívající ve skoku přes Pragu V3S, návěs, klády, pneu a přehupovací lávku a dotací pro vítěze 7 tisíc korun. Na start se proti sobě vždy postavili dva odvážlivci a pouze ten rychlejší postoupil do dalšího kola. Dalším bonusem pro diváky bylo představení terénního speciálu Strombuch, který si dokázal poradit i s částí trati pro motorky, včetně velkého skoku. Diváci si pak kromě silných motorek a aut užili i sobotní večerní posezení s hudbou.

Absolutní pořadí MČR cross country:

1. den: 1. Engel Milan (KTM KBS Team) 2:06:51.250, 2. Hendrych Jiří (Suzuki RM 450 Enduro Martinice) 2:07:20.170, 3. Volný Martin (Beta 450 Moto Palic) 2:08:42.450, 4. Krapka Jaroslav (KTM Motoklub Chrastava) 2:08:47.670, 5. Muhlfait David (KTM) 2:09:22.540, 6. Kubík Milan (KTM Motoklub Chrastava) 2:09:39.710.

2. den: 1. Volný Martin (Beta 450 Moto Palic) 2:04:42.580, 2. Slischka Jiří (KTM 250 4T Bodro) 2:00:53.600 - 1 kolo, 3. Gottvald Martin (Husqvarna) 2:01:57.480 - 1 kolo, 4. Špacek Jakub (KTM 250 EXC-F Motorest Nucnice) 2:03:08.660 - 1 kolo, 5. Křapka Jaroslav (KTM Motoklub Chrastava) 2:04:34.790 - 1 kolo, 6. Engel Milan (KTM KBS Team) 2:00:57.550 - 2 kola.

Kompletní výsledky, kterých tentokrát bylo opravdu mnoho, najdete na stránkách pořadatelů nebo zde pod článkem komprimované v ZIP souboru.

Krátké video přejezdu překážky speciálu Strombuch:


Předchozí závod pořádaný Endurem Martinice:

FOTO: Cross country v Loukově ozdobily motoristické legendy

FOTO: Cross country v Loukově ozdobily motoristické legendy

Více zpráv z endura najdete v rubrice SPORT - Motosport

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Kompletní výsledky MČR v cross country Martinice

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Regionální sbírka Pozvedněte slabé v prosinci 2022 opět v Turnově

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 budou studenti turnovského gymnázia pomáhat při realizaci další části regionální sbírky Nadace Euronisa Pozvedněte slabé, která podporuje charitativní aktivity v našem městě. Výtěžek půjde jako již tradičně na pomoc turnovskému Fokusu.

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci
Turnov 750 let aktuálně v prosinci
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. prosince
Prosincová nabídka akcí Sportovního centra Semily
Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Nejčtenější články

01.12.: Hořel kamion na silnici I/35 ve směru na Turnov
30.11.: Rozsvícení vánočního stromu sledovalo v Turnově plné náměstí
30.11.: Nejlepší knihovny v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT