Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Skibobistka Housová poosmé vyhrála Světový pohár

06.04.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | foto (3)
Světový pohár v jízdě na skibobech byl o víkendu zakončen finále ve švýcarském Grächen. Ze čtyř závodů plné tři vyhrála závodnice TJ Sokol Jablonec nad Jizerou Alena Housová. Do paralelního slalomu už poté při jistotě celkového vítězství nenastoupila. | více

Ohlédnutí za festivalem Jeden svět v Semilech

06.04.2011 | KULTURA | Semily
Ve dnech 23. - 27. března proběhl v Semilech třetí ročník mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden Svět. Letos se promítaly především snímky s tématikou médií, korupce, zločinnosti, soudnictví a drog. | více

V dubnu otvírají své brány hrady a zámky

06.04.2011 | ZPRÁVY | Jablonec nad Jizerou
První víkend v dubnu otevřela svoje brány většina turistických cílů, které byly v zimních měsících uzavřeny. Na návštěvníky hradů, zámků či rozhleden v Pojizeří a Českém ráji čekají i některé novinky. | více

Téměř letní Krkonošské illegal 70 se účastnilo 36 nadšenců

06.04.2011 | SPORT | Krkonoše
Z důvodu velmi špatných sněhových podmínek byl start i prezentace letošního ročníku Krkonošské illegal 70 přesunut na Horní Mísečky, kde byl i cíl. Odpadnul tak úsek Benecko - Horní Mísečky. Přesto se odprezentovalo celkem 36 sportovních nadšenců. | více

Obrazem zakončení lyžařské a snowboardové sezony ve Špindlu

05.04.2011 | ZPRÁVY | Krkonoše | foto (20)
V duchu hesla "Jeď a užij si to" se letos už popáté neslo velkolepé zakončení zimní sezony ve Špindlerově Mlýně v podobě neformálního setkání 150 domácích i zahraničních profesionálních i amatérských lyžařů a snowboardistů. | více

Maryška z Bělé hattrickem přispěl k výhře nad Malou Skálou B

05.04.2011 | SPORT | Pojizeří
Do jara vstoupili i fotbalisté v nejnižší okresní soutěži. Z předních mužstev zaváhali hráči rezervy Studence, kteří prohráli v Nové Vsi. Na prvním místě tak neohroženě sídlí Víchová B, která porazila Horku. | více

05.04.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | foto (62)
Dobojováno! Po 18 kolech ve dvou základních částech a šesti zápasech v play off slaví letošní titul v Okresním přeboru - LHL Svijanské nápojce hokejisté Grey Grizzlies Hořice, kteří ve finále zdolali Black Rooks Syřenov. | více

V sobotu vystoupí v Bozkově legendární Krucipüsk

05.04.2011 | KULTURA | Bozkov
Po koncertech Xindla X a Horkýže Slíže zavítá v sobotu 9. dubna do bozkovské sokolovny Krucipüsk v čele s frontmanem Tomášem Hajíčkem. Očekávat lze pravý rockový nářez, předkapelou bude skupina The Coolers. | více

Družstva aerobiku uspěla na nominačních závodech v Kladně

05.04.2011 | SPORT | Semily | foto (5)
V Kladně se ve dnech 26. a 27. března konaly první nominační závody na Mistrovství Evropy s názvem Aquilla aerobik a dance 2011. Z Fit studia aerobiku Jany Boučkové se této soutěže úspěšně zúčastnily dva týmy - juniorky a seniorky. | více

Přehled fotbalových výsledků druhého jarního kola 2011

05.04.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Po krajských fotbalových soutěžích startují tento víkend i okresní soutěže. Nabízíme vám přehled všech zápasů fotbalových mužstev z Pojizeří v sobotu 2. a v neděli 3. dubna, který během víkendu budeme aktuálně doplňovat o výsledky a podrobnosti. | více

Nalezeno článků: 29058, zobrazeno: 28291-28300