FOTO: Vítězství na semilském turnaji obhájil Petis Killer team

20.09.2015 11:47:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Vítězství na semilském turnaji obhájil Petis Killer team

Osmý ročník florbalového turnaje O pohár města Semily proběhl v neděli 23. srpna v místním sportovním centru. Ve finále turnaje mužstvo Petis Killer Team porazilo 4:2 DDM Praha, a obhájilo tak titul na turnaji. Domácí Semily skončily čtvrté a další semilský tým Outside byl sedmý.

Dopoledne se bojovalo v základních skupinách a odpoledne došlo na vyřazovací část a utkání o konečné umístění podle pořadí ve skupinách. Ve skupině A dominovalo s jednou remízou domácí SCC Semily, druhým postupujícím do semifinále byl loňský semifinalista Endora.cz. Ve skupině B postoupily z prvních dvou míst Petis Killer team a DDM Praha, třetí, tedy vyřazený, zůstal loni stříbrný Florbal Neratovice. 

Florbalový turnaj O pohár města Semily2015<br />Autor: Petr Ježek Zápasy o konečné umístění byly hodně vyrovnané, když hned čtyři z nich rozhodovaly samostatné nájezdy a nejvyšší rozdíl ve skóre zápasu byl o dvě branky. Semiláci v semifinále právě na nájezdy podlehli obhájcům titulu Petis Killer team, a ve druhém, také po dramatu, postoupily hráči DDM Praha. Florbalisté SCC Semily nedosáhli ve výborně rozjetém turnaji na medaili, když těsně prohráli i souboj o třetí místo s Endora.cz. Ve finále si Petis Killer team znovu došel pro vítězný pohár, protože porazil 4:2 DDM Praha 2.

Skupina A:

Výsledky: SCC Semily - Outside 3:0, SCC Semily - Endora.cz 4:2, SCC Semily - Snipers 5:0, SCC Semily - Pistolníci 1:1, Outside - Endora.cz 1:6, Outside - Snipers 1:1, Outside - Pistolníci 2:2, Endora.cz - Snipers 5:0, Endora.cz - Pistolníci 3:1, Snipers - Pistolníci 0:3.

Pořadí: 1. SCC Semily 10 (13:3), 2. Endora.cz 9 (16:6), 3. Pistolníci 5 (7:6), 4. Outside 2 (4:12), 5. Snipers 1 (1:14).

Skupina B:

Výsledky: Petis Killer Team - Florbal Neratovice 1:0, Petis Killer Team - Fellas Mocas 7:0, Petis Killer Team - DDM Praha 0:2, Florbal Neratovice - Fellas Mocas 10:0, Florbal Neratovice - DDM Praha 2:2, Fellas Mocas - DDM Praha 0:3. Tým No Suprises bez omluvy nepřijel, takže všechny jeho zápasy byly kontumovány v poměru 0:5.

Pořadí: 1. DDM Praha 10 (12:2), 2. Petis Killer Team 9 (13:2), 3. Florbal Neratovice 7 (17:3), 4. Fellas Mocas 3 (5:20), 5. No Surprises 0 (0:20).

Florbalový turnaj O pohár města Semily2015<br />Autor: Petr Ježek Zápasy o konečné umístění:

O 7. místo: Fellas Mocas - Outside 1:2 na nájezdy.

O 5. místo: Florbal Neratovice - Vratislavický Pistolníci 2:3 na nájezdy.

Semifinále: SCC Semily - Petis Killer team 2:3 na nájezdy, Endora.cz - DDM Praha 1:2 na nájezdy.

O 3. místo: SCC Semily - Endora.cz 2:3.

Finále: DDM Praha - Petis Killer team 2:4.

Konečné pořadí: 1. Petis Killer team, 2. DDM Praha 2, 3. Endora.cz, 4. SCC Semily, 5. Vratislavický Pistolníci, 6. Florbal Neratovice, 7. Outside, 8. Fellas Mocas, 9. Snipers, 10. No Surprises.

Florbalisté SCC Semily poprvé v historii hráli na Czech Openu

FOTO: Vítězství na Velikonočním turnaji v Semilech obhájil Frenštát

Předchozí ročníky turnaje O pohár Semil:

7. ročník: FOTO: Semilský florbalový turnaj ovládl Petis Killer Team

6. ročník: FOTO: Vítězství v Semilech získali po dvou stříbrech florbalisté Kolína 

5. ročník: FOTO: Pohár města Semily odvezli Sukmistři do Liberce

4. ročník: FOTO: Pohár města Semily získali florbalisté IBK Turbo Skunk

3. ročník: VIDEO: Domácí florbalisté zastaveni v semifinále

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 34 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj daruje obcím a městům pozemky. Podpoří tak rozvoj a bezpečí obyvatel

Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce. Obce a města na nich vybudují chodníky a cyklostezky podél silnic, čímž zvýší bezpečnost chodců a cyklistů na jejich území. Kraj zároveň pracuje na majetkoprávním vypořádání pozemků včetně komunikací, které do budoucna vyřadí z krajské silniční sítě. „Během letošního roku převedl kraj pozemky v účetní hodnotě 2,6 milionu korun na deset obcí a třináct měst v regionu," upřesnil náměstek hejtmana pro řízení rezortu ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky Zbyněk Miklík. „Kraj sice za tyto pozemky peníze nedostane, obce a města v kraji však mohou ušetřené finanční prostředky za nákup pozemků investovat do svého dalšího rozvoje, což je i prioritou Libereckého kraje."

Vodárna Trkač je opravena

Technická památka vodárna v Obřím dole nedaleko Rudného potoka, známá jako Trkač, prošla letos na podzim opravou. Opravili samotnou stavbu, její střechu, venkovní fasádu i vnitřní omítky, které kvůli vlhkosti a drsnému klimatu na tomto místě velmi trpí. Zvláštní péči věnovali samotné turbíně, kterou natřeli. Opravy a nátěru se dočkaly i původní dveře a mříže. Vodárna a 700 metrů dlouhý vodovod sloužily k dopravě vody na Sněžku do České boudy. Postavit ji nechat v roce 1912 hrabě Rudolf Czernin-Morzin. Ukončil tím éru vynášení vody na Sněžku na bedrech nosičů. Toto zařízení sloužilo až do 50. let minulého století, kdy kvůli nedbalé údržbě přestalo fungovat.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Betlémy v lomnickém muzeu již pojednadvacáté
Liberecký kraj vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2022
Košťálovští fotbalisté zakončili podzim vítězstvím nad Českou Lípou
Adventní akce se vrací na hrady a zámky
Přednáška o Vladimíru Komárkovi se koná v semilské knihovně

Nejčtenější články

24.11.: Pod vlivem alkoholu skončil v Horních Štěpanicích s autem na boku
24.11.: FOTO: Vyhlášení seriálu ECC 2022 se konalo v Loukově
25.11.: Listopadové Vítání občánků v Turnově s knížkou i drobnými dárky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT