FOTO: Vyhlášení seriálu ECC 2022 se konalo v Loukově

24.11.2022 21:47:52 | Autor: Lubomír Fejfar, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Háje nad Jizerou

FOTO: Vyhlášení seriálu ECC 2022 se konalo v Loukově

Motoklub Loukov pořádal v sobotu 19. listopadu slavnostní vyhlášení 1. ročníku seriálu dvojic a jednotlivců i dětí pod názvem Acerbis Mefo Enduro Cross Country 2022 za podpory pivovaru Malý Rohozec.

Vyhlášeny byly dvojice od 1. do 5.místa i kategorie dětí jednotlivců. Promítaly se filmy z jednotlivých závodů a probíhaly soutěže dětí a dospělých.

Endurové závody dvojic se jely vždy na 2,5 hodiny. Dětské závody jednotlivců o objemu motocyklů 50ccm + 65ccm se jeli 15 minut + dvě kola. První závody pořádal Motorsport Chuchelna na Kozákově ve dnech 30. 4. - 1. 5. 2022. Druhé závody pořádal Motoklub Loukov v Bystré nad Jizerou ve dnech 10. - 11. 9. 2022. Třetí závody pořádal Autoklub Krakonoš Jilemnice ve Mříčné ve dnech 17. - 18. 9. 2022. Poslední závod pořádal Motoklub Vysoké nad Jizerou 15. 10. 2022.


Pořadatelé jednotlivých závodů připravili velice pěkné tratě, které byly dlouhé 7- 9km. „Všechny endurové závody byly velice pěkně jezdecky obsazené jak v kategorii Licence, Hobby, Veterán, tak i v dětské kategorii. Tento seriál byl i divácky hodně obsazen, je vidět že lidé mají o tento sport zájem a fandí mu, vždyť jsme byly v endurovém sportu světovou velmocí a doufám, že zase budeme, protože tady v České republice máme několik velice dobrých jezdců, kteří už ve světových závodech toho hodně dokázali a někteří jezdecky podporují i náš seriál závodů. Děkujeme moc všem dobrým lidem, co nám poskytují pro tyto závody pozemky. Děkujeme sponzorům Acerbis Mefo a pivovaru Malý Rohozec," shrnul za Motoklub Loukov Petr Mečíř st.

Výsledky na www.endurocc.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ve Vysokém pojedou závod ECC
Memoriál Oldy Nývlta ve Mříčné se vydařil i přes nepřízeň počasí
Na Kozákově se pojede závod enduro cross country
Motoklub Vysoké pořádá závod enduro cross country
Jezdci i fanoušci se rozloučí s KTM ECC 2019 ve vysockém divadle

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 79 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT