FOTO: Zástupci Semil pátí na volejbalovém turnaji měst

10.11.2010 14:37:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Zástupci Semil pátí na volejbalovém turnaji měst

Devátý ročník volejbalového turnaje měst, který v jablonecké sportovní hale v Jablonci pořádal Městský úřad Jablonec ve spolupráci se Sportem Jablonec, s.r.o, vyhráli zástupci Trutnova, kteří ani v jednom z šesti utkání neprohráli.

Druhý skočil tým pořadatele Města Jablonec, bronz získali zástupci Vrchlabí a hned za nimi skončili zástupci Semil.

Z výhry se nakonec radovali hráči z Trutnova, kteří projeli turnajem bez ztráty kytičky. Východočeši ztratili pouze dva sety, a to v bojích s Vrchlabím a s Jabloncem a po dvou letech opět usedli na trůn nejlepšího celku. Město Jablonec prohrálo pouze jednou - právě s Trutnovem s končilo druhé,  třetí příčku si zajistilo Vrchlabí lepším poměrem setů.

Celkově pátý skončil semilský celek, který hrál ve složení Vladimír Bělonohý, Jan Martinec, Helena Militká, Vladimíra Fleknová, David Farský, Jaromír Mejsnar, Ivan Matějček a Iveta Medková.

 „Turnaj jsme začali pořádat s otevřením naší krásné haly. Od té doby se zde vždy jednou za rok sejdeme a zahrajeme si," sdělil ředitel turnaje Libor Jakoubek ze stavebního úřadu v Jablonci nad Nisou. Na letošní 9. ročník přijelo do Jablonce sedm týmů. Dva celky zastupovaly Jablonec (město a Sport Jablonec s.r.o.), dalšími zástupci byli úředníci z Vrchlabí, Semil, Jičína, Trutnova a firmy Bak.

Takřka od ranního kuropění se na třech kurtech vedly líté boje, které skončily až úderem 15. hodiny. Tento zápasový maraton pořadatelé zvládli na výbornou a co víc, nedošlo ani k žádnému zranění. Zraněn tak byl pouze starosta Města Jablonce Petr Tulpa, ne však z volejbalu, ale z pondělního tenisu. "Byl jsem si zahrát a hnul jsem si se zády. Bolí to, takže jsem si volejbal nezahrál," litoval neúčasti na turnaji dlouholetý trenér volejbalové mládeže Tulpa.

Fotogalerii z turnaje najdete na spřátelném serveru Naše Jablonecko zde 

Krátké video z turnaje 


 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice Když v měsíci dubnu letošního roku příslušníci Vězeňské služby Věznice Rýnovice prováděli kontrolu přijatých zásilek pro odsouzené, dvě z obálek obsahovaly mnohem víc, než se zprvu zdálo. Na první pohled pouhé pingpongové pálky, na ten druhý již jednoznačná skrýš pro drogy. V rukojeti pálek se ukrývalo takové množství metamfetaminu, které by posloužilo k několika dávkám. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru
Horská služba v plném nasazení pro zimní sezonu
Sestřička z liberecké nemocnice resuscitovala na ulici muže s infarktem
Turnovská kultura v prosinci
Policisté varují před krádežemi chat a chalup v Pojizeří

Nejčtenější články

03.12.: Požár vznikl ve starším domě v Semilech - Podmoklicích
03.12.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 3. až 5. prosince
02.12.: Liberecký kraj opět zavádí linku pro registraci k očkování

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT