Hořelo v hospodě pod nádražím v Liberci, celkem 15 zraněných

30.01.2024 11:37:58 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Hořelo v hospodě pod nádražím v Liberci, celkem 15 zraněných

Aktualizováno - policie hledá svědky! Krajští hasiči zasahovali po 23. hodině z pondělí na úterý se zdravotnickou službou a policisty v centru Liberce pod vlakovým nádražím, kde byla nahlášena událost, při které došlo k požáru v jedné z hospod. Hasiči požár dvěma proudy velmi rychle lokalizovali.

„Z objektu bylo před příjezdem jednotek samoevakuováno několik desítek osob, po příjezdu na místo události hasiči provedli průzkum místa zásahu a z objektu zachránili ještě dvě osoby. Krátce před půl dvanáctou velitel zásahu ohlásil likvidaci požáru. Počet zraněných je podle aktuálních informací celkem 15," sdělili krajští hasiči.

V souvislosti s požárem ve vnitřních prostorách baru bylo 15 osob přepraveno do zdravotnických zařízení. Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu obecné ohrožení.

„V současné době na místě probíhají další úkony spojené s ohledáním místa činu za využití speciálně vycvičeného psa na vyhledávání akcelerantů hoření," sdělil tiskový mluvčí KŘP Libereckého kraje Vojtěch Robovský.

Obrací se na veřejnost o spolupráci

Policie hledá svědky, kteří se okolo 22. hodiny pohybovali v bezprostředním prostoru baru na třídě 1. máje. Dále se obrací na hosty baru, kteří jej navštívili v pondělních podvečerních a večerních hodinách a zároveň také přijmou záznamy palubních kamer automobilů, které projížděly v čase okolo 22. hodiny třídou 1. máje v Liberci.

„V dané věci také pátráme po totožnosti muže, který se pohyboval v bezprostředním prostoru baru. Muž byl vysoký 170-175 cm, na sobě měl tmavou bundu a tmavé kalhoty. Na hlavě měl čepici s kšiltem. Měl dlouhé světlé vlasy a zřejmě mohl mít krvácivé zranění ve tváři. V blízkosti baru se mohl pohybovat se světlý plastovým kanystrem. Veškeré okolnosti případu volejte na linku 158. Poskytnutá svědectví nám mohou výrazným způsobem dopomoci k objasnění celé události. Děkujeme za spolupráci," doplnil policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pondělní ráno bylo ve znamení dopravních nehod
U nočního požáru pily v Lučanech zasahovalo osm hasičských jednotek
Krajské hasiče zaměstnal požár dodávky na silnici I/35
VIDEO: Hasiči likvidovali následky požáru v areálu Juty v Turnově
Vypukl rozsáhlý požár v areálu turnovské Juty

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vítězem JBC 4X Revelations pojedenácté v řadě Tomáš Slavík!
FOTO: Rally Bohemia 2024 ovládl Dominik Stříteský
Sborník Nové pověsti Českého ráje vytvořily turnovské děti
Dny lidové architektury budou opět i v Železném Brodě na Bělišti
Plavecký bazén v Turnově mění další okna, probíhá i výmalba

Nejčtenější články

13.07.: Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
13.07.: Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
13.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT