Horní Branná srazila i díky přesilovce vedoucí Mírovou

18.10.2010 09:56:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Horní Branná,Mírová pod Kozákovem

V I.B třídě východ po dlouhé době padl lídr Mírová v Horní Branné, přesto zůstane na prvním místě tabulky. Domácím usnadnilo výhru vyloučení mírovského brankáře Mlejnka už na začátku utkání.

V okresním derby v Rovensku se hrálo o lepší pozici na chvostu tabulky a domácí proti „lyžařům z Harrachova“ uhájili alespoň bod. Z dalších mužstev našeho okresu neuspěla doma Víchová ani Nová Ves.

Všechna utkání 11. kola: Rovensko - Harrachov 1:1, Víchová - Zásada 0:2, Jenišovice - Mšeno B 2:2, M. Skála - Držkov 0:3, H. Branná - Mírová 4:2, N. Ves - Lučany 2:3, Maršovice - Plavy 5:1.

Horní Branná - Mírová  4:2 (1:0)

Už ve 14. minutě byl přísně vyloučen brankář Mírové Mlejnek a následnou penaltu bezpečně proměnil strážce domácí svatyně Hofman. Do branky se postavil obránce Ráliš a první poločas svou branku uhájil, ve druhém poločase už na něj domácí našli recept a přidali další tři góly. Hosté si vytvářeli i v deseti hráčích gólové šance, ale snižovali pouze přímých kopů Marka Jíry z 60. a 84.minuty.

,,Krásné počasí, stovka slušných diváků, dvaadvacet borců, přesto byl rozhodčí přes ideální podmínky proti tomu, aby se hrál dobrý fotbal. Zápasy s H.Brannou mají vždy náboj,ale nikdy se nevedl neférový boj. Škoda, že řízení tohoto utkání bylo tak nepřesné, že zbytečně zvedalo emoce v obou táborech,“ řekl po zápase vedoucí družstva Mírová Jiří Kadlec.

Branky: 14. Hofman z pen., 52. Vašek, 80. R. Šlechta, 82. Nýdrle - 60. a 84. M. Jíra. Rozhodčí: Bukvička, ČK: 0:1 (14. Mlejnek). Diváků: 100. Sestava Mírové: Mlejnek - Ráliš, Hejduk, M. Zelnický, Kochman - Tokan, M. Jíra, Marc. Kovář, Císař  - Trč (57. Mich. Kovář), D. Zelnický.