Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec

04.03.2024 20:53:05 | Autor: Zdeněk Hloušek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec

V Železném Brodě se konal v sobotu 2. března 16. halový fotbalový turnaj Hospoda Cup. Letos se turnaje účastnil nejmenší počet týmů za posledních X let, a to pouze osmi družstev. Z Brodu bohužel pouze jeden tým, místní hospody již přestávají mít chuť skládat svoje týmy. Tak jak oběcně ubývá lidí ve všech sportech amatérské úrovně.

Celkově se turnaje účastnilo 60 hráčů a pořadatelé opět připravili krásný putovní pohár pro vítěze, skleněný fotbalový míč na podstavci, plechové poháry pro všech osm družstev, nejlepšího střelce i brankáře a mnoho cen od firem a podniků z Železného Brodu.

Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a odehrálo se celkem 20 zápasů, v nichž padlo 52 branek. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Los Retardos a Inter Liberec. Retardos i Inter postoupili, načež Inter si ve čtvrtfinále zastřílel a vytvořil nový rekord turnaje s výhrou 11:0. Domácí Proseč C. F. vzdorovala Interu v semifinále, padla v něm 0:1 a nezvládla ani souboj o třetí místo s Los Retardos. Hráči Da Giorgio postoupili až do finále pokaždé na penalty. Nicméně asi si tím již vybrali všechno štěstí a finále prohráli. Mistry se tak stali hráči Interu.

Fotbalový turnaj Hospoda cup 2024<br />Autor: Zdeněk HloušekPohár pro nejlepšího střelce vyhrál Petr Matzelt z Interu (9 branek). Nejlepšího brankáře získal Petr Čapek z Da Giorgio neboť mimo jiné vychytal dvakrát penaltové rozstřely.

Konečné pořadí:
1. Inter Liberec
2. Da Giorgio
3. Los Retardos
4. Proseč C. F.
5. Joga Bonito
6. Dupont
7. Wajdy team
8. Tým

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Hospoda Cup 2022 vyhrál tým Legendy Terasy, druhá domácí Proseč
Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT