Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling

12.03.2019 19:37:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling

V Železném Brodě se konal v sobotu 9. března již 12. halový turnaj Hospoda Cup. Zúčastnilo se ho 119 hráčů a 15 družstev z širokého okolí. Ve finále novopacký tým SC Bowling zdolal na penalty mladoboleslavský tým Škoda.

Turnaj započal prvním zápasem přesně v 8:15 a nabídl velice strhující podívanou, která se musela desítkám diváků líbit. Týmy byly rozděleny do tří skupin po pěti a z každé postupovala tři družstva. Svoji skupinu s naprostým přehledem ovládl tým z Nové Paky SC Bowling, který neztratil žádný bod a prokazoval ze všech týmů nejvyšší herní kvalitu. Ve vyřazovacích bojích pak dokráčel až do finále, kde na penalty zvítězil nad mladoboleslavským týmem Škoda.

Pohár pro nejlepšího střelce vyhrál Josef Slanina (8 branek) a trofej pro nejlepšího brankáře Zdeněk Tkácz, oba z týmu Škoda.

Celkem bylo na turnaji vstřeleno 91 branek v 39 zápasech. „Přijela k nám mužstva dokonce až z Liberce, Mladé Boleslavi a Nové Paky. Opět byl připraven krásný putovní skleněný pohár plus pro první tři družstva samostatné památeční poháry a k tomu všemu velká hromada cen od nejrůznějších sponzorů," uvedl za pořadatelský tým Zdeněk Hloušek.

Turnaj Hospoda cup 2019<br />Autor: Zdeněk Hloušek Konečné pořadí:
1. SC Bowling
2. Škoda Tým
3. Hertha Všeň
4. Sportbar Erko
5. FC Flayensko
6. Exterasa
7. FC Mimoni
8. Zácuk
9. Gunners Liberec
10. Proseč C. F.
11. Green Gladiators
12. FC Zatáčka
13. Semily
14. OXXO Team
15. Galacticos F. C.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz

Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.

Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad

Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Hořelo v objektu bývalé pily v Krásné
Chystají 9. ročník inline závodu O pohár starosty města Turnova
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Regionální potravina 2026
Nezaměstnanost v Libereckém kraji činila v dubnu 5,7 procenta
V Turnově si připomněli Den vítězství

Nejčtenější články

11.05.: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2025 získalo šest oceněných
12.05.: Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
11.05.: Kraj v rytmu ZUŠ Open: umění zaplní náměstí, parky i zahrady

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT