I.B třída: Jabloneček zdolal v derby Bozkov, bod za remízu má Studenec

26.09.2019 19:41:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Bozkov,Přepeře,Semily,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Z pojizerských celků v I.B třídě se dočkaly výhry jen Jabloneček nad Bozkovem a Harrachov nad Hodkovicemi, alespoň bod vytěžil za remízu Studenec v Plavech. Bozkov, Přepeře B a Semily vysoko prohrály. Tabulku vedou Velké Hamry B před Albrechticemi.

Plavy - Studenec 3:3 (0:2)

V prvním poločase byl Studenec překvapivě organizovanějším týmem a zaskočil domácí góly Šritra a Exnera. Na začátku druhého poločasu se ovšem cesta pro tříbodový zisk pro hosty zkomplikovala, když domácí za 15 minut srovnali. Naději hostům dal ještě v 80. minutě brankou na 2:3 Jandura, ale domácí po jednoduchém centru ze strany za minutu Plným srovnali na konečných 3:3.

Branky: 48. Sitarčík, 59. Titlbach, 81. Plný - 4. Šritr, 32. Exner, 79. Jandura. Rozhodčí: Karrmann - Faigl, Klimpl, ŽK: 4:3. Diváků: 50. Studenec: Šír - Kočárek (78. Trejbal), T. Povr, Kuřík, Kupkár, Čech, Vancl, Jandura, J. Povr, Exner, Šritr (81. Cejnar).

Jablonec n. J. - Bozkov 4:0 (2:0)

Sešly se dva týmy, kterým se letos nedaří. Domácí doposud nebodovali, ale tentokrát jim to střílelo, když už ve 12. minutě otevřel skóre Adámek. Ve 26. minutě zvýšil na 2:0 Hrbek. Hosté ve druhé půli čtyřikrát vystřídali, ale k obratu v zápase jim to nepomohlo, naopak domácí potvrdili svou teprve druhou výhru v sezoně dalšími góly Šíra v 67. minutě z penalty a Trepery v 90. minutě.

Branky: 12. Adámek, 26. Hrbek, 67. M. Šír z pen., 90. Trepera. Rozhodčí: Šubrt - Rympler, Dytrt, ŽK: 0:1. Diváků: 140. Jablonec n. J.: Vízek - P. Vrána, M. Šír, Pičman, J. Vrána, Havlíček (75. Cirok), Štěpánek (77. Trepera), Hrbek, Špidlen (80. Erlebach), Adámek (28. Tryzna), Exner. Bozkov: K. Seifert - Liďák, Šikola, Soudil, Kurfiřt, Š. Makula, Kousal (66. Štěpánek), Balcar (66. Aster), Červený, Židlík (72. Petr), Šimek (74. Jech).

Přepeře B - Velké Hamry B 1:5 (0:2)

Domácí rezervu Přepeř posílil na zápas s lídrem soutěže i lomnický útočník Drahoňovský, ale v zápase kraloval jiný střelec. Hamerský Ondřej Šedý totiž nastřílel hattrick a nasměroval svůj tým k jasné výhře 1:5 i potvrzení vedení v tabulce.

Branky: 52. Tokan - 11., 51. a 78. Šedý, 37. a 48. Žitka. Rozhodčí: Šmíd - Brož, Dvořák, ŽK: 0:0. Diváků: 60. Přepeře B: Vrabec - Cimbál, Císař (62. Trč), Elbel, Vlach, Dlouhý (62. Kvapil), Tokan, Drahoňovský, Rakouš (62. Baudys), Horák, Kubáček.

Semily - Albrechtice 1:3 (0:1)

Hosté jsou v tabulce druzí a brzy se ujali Zemanem vedení. Další gól přišel až na začátku druhé půle, když na 0:2 zvyšoval Purm. V 72. minutě snížil zkušený Peškar z penalty, ale výhru hostů potvrdil v 88. minutě brankou na 1:3 Zeman.

Branky: 72. Peškar z pen. - 6. a 88. Zeman, 48. Purm. Rozhodčí: Rympler - Smoleňák, Mach, ŽK: 0:4. Diváků: 70. Semily: Zamastil - Vávra (71. K. Klíma), Myslivec (66. Hruška), Chlupáč, Zelenka, Hák (88. O. Hradecký), Peškar, Mazánek, Lukeš, Podzimek, Koucký.

Další utkání:

Držkov - Lučany 1:2 (0:2)
Branky: 58. Kotyza - 14. a 36. Pavelka. Rozhodčí: Špidlen - Kadlec, Vrtal, ŽK: 0:1, ČK: 1:0 (78. zajíc). Diváků: 50.

Smržovka - Rychnov 1:1 (1:1)
Branky: 23. Frydrych - 33. Maryško. Rozhodčí: Blaschke - Vachek, Pánek, ŽK: 0:2. Diváků: 173.

Harrachov - Hodkovice 5:2 (4:1)
Branky: 7. Bergmann, 17., 39. a 44. Kyncl, 72. Chlup - 22. Tóth, 80. Bendák. Rozhodčí: Dytrt - Svoboda, Kraus, ŽK: 0:0. Diváků: 100.