I.B třída: Na čele tabulky jsou Bozkov a Jabloneček

05.10.2017 21:55:02 | Autor: Petr Ježek a Ladislav Janata | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Libštát,Košťálov,Roztoky u Jilemnice,Horní Branná,Bozkov,Železný Brod,Jilemnice,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov

Po zápasovém anglickém týdnu, kdy všechny týmy I.B třídy čekal zápas ve sváteční čtvrtek i o víkendu došlo i k několika změnám v tabulce. Ztratila první Horní Branná, která dvakrát remizovala. Svoji naději na vedení propásly Albrechtice, které doma prohrály s Bozkovem. Ten je první a hned za ním je o skóre Jabloneček, který vyhrál oba zápasy.

Tým Lučan zvítězil těsně v Jilemnici a udržel těsný kontakt se špičkou tabulky na čtvrtém místě.

Čtvrteční kolo:

Jablonec n. J. - Jilemnice 3:2 (2:2)

Derby utkání se tentokrát hrálo v Rokytnici nad Jizerou a přilákalo slušnou návštěvu dvou stovek diváků. Už ve 4. minutě se domácí ujali vedení díky gólu Adámka, ale za tři minuty hosté kontrovali vyrovnáním Hradeckého. V 11. minutě ale vrátil vedení domácím Exner. Ve 33. minutě nešťastnou tečí přihrál Jilemnici vyrovnání na 2:2 Tomáš Pičman, ale stejný hráč poté v 57. minutě zajistil domácím konečnou výhru 3:2.

Branky: 4. Adámek, 11. Exner, 57. Pičman - 7. Hradecký, 33. vlastní (Pičman). Rozhodčí: Jirák - Janda, Hájek, ŽK: 3:4. Diváků: 200. Jablonec n. J.: Vízek - P. Adámek, Pičman, Hrbek, Nechanský, T. Adámek (69. Pěnička), Zahradník, Havlíček (86. Peterka), Exner (64. Linek), Šír, Havrda. Jilemnice: Černý - Pohořalý, Šnorbert, Jež, Šimek, Morávek (46. Buryánek), Kubina, Hradecký, Jiřišta, Horáček, Metelka (78. Pěnička).

Harrachov - Lučany 2:6 (0:4)

V Harrachově se úvod zápasu povedl Lučanům, které vedly už ve 29. minutě 0:4. Pak sice domácí snížili, ale hosté si dokázali udržet čtyřbrankový náskok.

Branky: 49. a 86. Barbořák - 5. Vaněček, 16. Bukvic, 25. a 64. Purm, 29. Nesvadba, 89. Pavelka. Rozhodčí: Zboroň - Nagy, Novák, ŽK: 1:0. Diváků: 80.

Držkov - Železný Brod B 1:0 (0:0)

O vítězství pro domácí rozhodl brankou v 64. minutě zkušený David Batěk.

Branky: 62. Batěk. Rozhodčí: Dytrt - Pánek, Pokorný, ŽK: 2:0. Diváků: 40.

Roztoky - Smržovka 1:1 (0:1)

Na Svatého Václava ve čtvrtek Roztoky hostily Smržovku. Tempo hry v prvním poločase bylo opravdu sváteční bez osobních soubojů a zajímavých situací před brankami. Ve 3. minutě si obrana Roztok neporadila s přihrávkou do volného prostoru před naší branku a včas vyběhnuvší Madarčík likvidoval samostatný nájezd. Ve 22. minutě měli hosté výhodu trestného kopu z pravé strany. Madarčík si na centrovaný míč sice sáhl, ten však přece jenom skončil v síti a Roztoky prohrávaly 0:1. Ve 28. minutě se ve středu hřiště uvolnil D. David, míč prostrčil Illnerovi, jeho střelu mu však brankář Macek kryl.

Tempo hry se zvedlo až ve druhém poločase. V 52. minutě Roztoky čelily prudkému centru z pravé strany, následná hlavička skončila nad brankou. V 62. minutě míč po levé straně zatáhl roztocký Illner, před vápnem našel Mikoláška, který v pádu pálil také nad branku. V 68. minutě unikl Illner po pravé straně, na centrovaný míč po zemi si naběhl Kotyk a střelou z voleje do odkryté poloviny branky vyrovnal na 1:1. V 70. minutě zahrával Maťátko trestný kop, ve vápně zakončoval z první  Illner, míč však skončil  těsně vedle pravé tyče. V 71. minutě přišlo zaváhání obrany Roztok, ale útočník Smržovky svou šanci nevyužil a střelu poslal nad břevno Maďarčíkovy branky. V 80. minutě měli hosté další "tutovku". Po rychlém úniku z pravé strany následovala přihrávka do vápna a Maďarčík vyrážel střelu z 8 metrů na roh. Rozhodnout utkání mohl v 89. minutě roztocký Tuláček. Na levé straně se uvolnil přes dva hráče, vnikl do vápna, ale v nadějné pozici branku přestřelil. Rozhodčí zápas ukončil.

„Body jsme si se Smržovkou spravedlivě rozdělili. Hráči obou týmů předvedli pouze průměrný výkon," hodnotili zápas trenéři Roztok Zdeněk Otmar a Stanislav Klápště.

Branky: 69. Kotyk - 22. Hrabánek. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 0:2. Diváků: 70. Roztoky: Maďarčík - Mečíř, Mikolášek, Hujer (79. Hnyk) - D. David, Maťátko, O. David, M. Hornig, Fischer (62. Kotyk) - Illner, Tuláček.

Horní Branná - Bělá 2:2 (1:1)

Už v 1. minutě šokoval domácí příznivce Beran, které otevřel skóre pro hosty. V 9. minutě ale dokázal Strmeň vyrovnat na 1:1. Další branky padaly až ve druhé půli, kdy znovu dostal hosty do vedení v 53. minutě Pavlata. V 66. minutě byl vyloučen Strmeň za úmyslné kopnutí soupeře v nepřerušené hře bez snahy hrát míč. Domácí se ale i v oslabení dočkali vyrovnání, které zařídil v 82. minutě zkušený Vašek.

Branky: 9. Strmeň, 82. Vašek - 1. Beran, 53. Pavlata. Rozhodčí: Blaschke - Bohata, Mařatka, ŽK: 4:4, ČK: 1:0 (66. Strmeň). Diváků: 150. Horní Branná: Hofman - Šimůnek, Strmeň, David Paulů, Pešina, Kocourek, Šimek, Kubelka, Vašek, Fiedler, Jón. Bělá: Jakubičko - Hanč, Zemánek, Vitvar, Tauchman, Vorel, Huráň, Malý, Zeman, Čokina, Pavlata.

Bozkov - Plavy 4:3 (1:1)

Utkání mezi Bozkovem a Plavy začalo pro domácí nejlépe, jak mohlo, když už ve 2. minutě přihrával Havel na nabíhajícího Liďáka zprava, a ten před velkým vápnem vystřelil a překonal Nežádala. V 6. minutě Hykman obešel obránce a vystřelil z 25 metrů, ale taktak netrefil bránu. A ten samý hráč v 15. minutě nastřelil zblízka břevno, ale na dorážku nebyl nikdo. Velké problémy dělal domácí obraně Toman a v 17. minutě střílel zblízka, ale těsně netrefil bránu. Ve 24. minutě tentýž hráč zahrával přímý kop, ale dva hostující hráči ho odhlavičkovali vedle brány. Ve 28. minutě Hapiak poslal dělovku z 35 metrů, ale pozorný gólman jeho pokus vyrazil na roh. Ve 30. minutě zase Soudil z 30 metrů těsně netrefil bránu. Za pět minut Červený podnikl zezadu samostatný únik a prokličkoval dál za půlku, kde ho faulem zastavil Votoček a právem uviděl žlutou kartu. Z nařízeného přímého kopu Mazánek trefil pouze břevno. Ve 38. minutě po faulu na Liďáka Hapiak ze 40 metrů kopal přímý kop, trefil to parádně, ale gólman byl na místě. Domácí měli mnoho příležitostí k navýšení skóre, ale nedařilo se jim vsítit branku a přišel trest v podobě vyrování. Ve 43. minutě dobře hrající Toman prostřelil zblízka Kanavala.

Ve druhém poločase chtěli domácí zlomit smůlu a potvrdit dominanci na hřišti. Nejprve se ale v 50. minutě dostal míč k Prouskovi, a ten pálil z voleje vysoko nad bránu. Zato Havel o dvě minuty později měl větší šanci, když zblízka hlavičkoval pouze do tyče a opět na dorážku nebyl nikdo! Za minutu Hapiak poslal další dělovku z větší vzdálenosti, gólman ji chytil, ale už za autovou čárou a byl tedy nařízen rohový kop. V 60. minutě už se domácí publikum dočkalo, když ve vápně hostí nejprve zkoušel dorážet do brány míč bezúspěšně Maleček a poté se dostal míč k Mazánkovi, a ten už zvládnul rozvlnit síť. V 76. minutě ještě více uklidnil situaci Kousal, když navýšil na 3:1 poté, co se k němu odrazil míč a on ze tří metrů nemýlil. A v 83. minutě po odraženém míči se na hranici velkého vápna k míči dostal Hykman a z druhého dotyku střílel na zadní tyč - 4:1, a vypadalo to na klidný závěr. Opak byl pravdou, nejprve snižoval nedávno střídající Gallyas a v 90. minutě ještě na rozdíl jedné branky upravil Lupa a domácí se začali bát o výsledek. Nakonec ale v nastavení hry se ubránili a zaslouženě berou tři body.

„Opět jsme si zbytečně zkomplikovali závěr hry, když jsme si nechali v posledních minutách dát dva góly. Taky se zde projevil další problém, a to je neproměňování šancí a tutovek. Musíme se zlepšit, neboť nás čeká velmi silný a kvalitní soupeř Albrechtice a chceme vyhrávat," uvedl za Bozkov Michal Nesvadba.

Branky: 2. Liďák, 60. Mazánek, 76. Kousal, 83. Hykman - 43. Toman, 85. Gallyas, 90. Lupa. Rozhodčí: Ďörď - Švec, Dytrych, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Bozkov: Kanaval - Soudil, Hapiak, Červený, Hlava, Liďák, Mazánek, Maleček, Kousal (90.Kurfiřt), Hykman, Havel (78. Koudelka). Plavy: Nežádal - J. Černý, Votoček, Jón, Lejsek, Toman, Lupa, Prousek (71.Gallyas), Večerník, Svačina, Šimerda (40. L. Černý).

Albrechtice - Košťálov/ Libštát B 5:3 (2:1)

Domácí po překvapivé výhře v Branné toužili pokračovat a získat další potřebné tři body. Již v 10. minutě po pěkné akci Štěpničky a Bělohlávka zakončil Honzák na 1:0 pro domácí. Ve 13. minutě kopali domácí roh a na skákavou střelu Zelinky brankář hostí pozdě zareagoval a bylo to 2:0. Chvíli poté zahrozili hosté, ale střela Mečíře skončila pouze na tyči domácí branky. Ve 35. minutě měl Bělohlávek výbornou šanci skórovat, ale brankář jeho úmysl vychytal. Po rozehrávce hostů přišla chyba v domácí obraně a Mečíř snížil na 2:1. Ve 40. minutě výbornou střelu Sedláka vyrazil brankář.

Do druhé půle nastoupili domácí s větším odhodláním toto utkání vyhrát, ale hosté si vytvořili první šanci, když v 50. minutě když tutovku Šaldy výborně zlikvidoval Hradecký. Pak přišla 55. minuta, kdy po ose Pipek, Štěpnička zakončil Bělohlávek na 3:1. Hosté se snažili opět dlouhými míči před branku prorazit. Po jednom z protiútoků domácí zahrávali v 75. minutě rohový kop, a byl to opět Bělohlávek, který zvýšil na 4:1 pro domácí. Bylo vidět, že domácí to docela uspokojilo, možná i proto hned po rozehrání v 76. minutě snížili na 4:2. Pak přišla 88. minuta, kdy se před brankou domácích dostal k odraženému míči Fejfar a snížil na 4:3. Domácí se pomalu začali obávat o výsledek, ale přišla 89. minuta, kdy Pipek nádherně uvolnil Štěpničku, ten šel sám na branku a lobem chytře přehodil gólmana na konečných 5:3 pro domácí.

Branky: 10. Honzák, 13. Zelinka, 55. a 75. Bělohlávek, 89. Štěpnička - 37. Mečíř, 76. Janata, 88. Fejfar. Rozhodčí: Horáček - Jákl, Sukhan, ŽK: 1:1. Diváků: 126. Albrechtice: Hradecký - Kulhánek, Koldovský, Zelinka, Bělina - Honzák (80. Šíma), Štěpnička, M. Sedlák, Pipek, J. Sedlák (73. Vávra) - Bělohlávek. Košťálov/ Libštát B: Zamastil - Mach (86. J. Fejfar), Koldovský, D. Fejfar, Lukeš (65. Havlíček), Baudyš, Šalda, Kobrle, Mečíř, Patka, Janata (76. Hruška).

Víkendové kolo:

Jilemnice - Lučany 0:1 (0:0)

Hrálo se na krásném hřišti za slunečného počasí. Utkání bylo celý zápas vyrovnané. Oba soupeři si vytvořili několik gólových situací, ale bez využití. Lučanům se podařilo skórovat na začátku druhé půle dalekonosnou střelou Horkým k pravé tyči domácí branky. Situaci hostům zkomplikoval svým zbytečným vyloučením Pavelka, který opustil hřiště v 79. minutě po druhé žluté kartě. Konec zápasu dohrávali hosté oslabeni, ale výsledek ubránili a odvezli si z Jilemnice cenné tři body.

Branka: 54. Horký. Rozhodčí: Balatka - Šmíd, Kraus. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (79. Pavelka). Diváků: 50. Lučany: Sobotík - Procházka, Svozil, Berndt, Vaněček (68. Kohout) - Röschl, Horký, Purm, Nesvadba (93. Hillebrandt) - Bukvic, Pavelka. Jilemnice: Černý - Pohořalý, Šimek (87. Baranyk), Jež, Pěnička (73. Buryánek), Kubina, Hradecký, Šnorbert, Jiřišta, Morávek, Metelka.

Albrechtice - Bozkov 0:2 (0:2)

V 8. minutě zkusil vystřelit Seifert asi z 25 metrů, ale trefil se přímo na gólmana. To samé zopakoval Červený o sedm minut později z přímého kopu nedaleko poloviny hřiště. Za minutu ten samý hráč opět zahrával přímý kop, z něho šance přímo nevznikla, ale poté se dostal míč k Mazánkovi, a ten pálil kousek nad břevno. Ve 21. minutě Seifert podnikl únik po pravé straně, ale asi dvacet metrů od brány byl faulovaný a Červeného následný přímý kop vyrazil brankář. Ale ve 25. minutě se hosté už dočkali, když se míč dostal k Soudilovi a ten se ze 30 metrů a z voleje trefil přímo do šibenice- 0:1. A za pět minut bylo hostům ještě veseleji, když Liďák zprava nabíhal na bránu a poté přehodil lehce vyběhnutého gólmana- 0:2. Ve 33. minutě byl Hykman faulovaný nedaleho vápna, byla ponechána výhoda a Liďák zprava těsně netrefil bránu a ani Kousal nestihl být u dorážky včas. Nic se neměnilo ani po rozích na obou stranách a poločas skončil zaslouženě vedením hostů z Bozkova.

Druhý poločas začal šancí hostů, když Hykman se probojoval až před malé vápno, ale nakonec vystřelil přímo na gólmana. V 57. minutě ten samý hráč běžel sám na bránu stíhaný domácí obranou, vystřelil ale trefil opět přímo gólmana. Za minutu měli rohový kop domácí, ale z něho pálili vysoko nad břevno. V 61. minutě mohl Hykman přihrát na volného Liďáka nabíhajícího zprava, ale raději zkusil vystřelit a trefil se vedle tyče. Za deset minut kopali domácí přímý kop asi ze 40 metrů, z něho následně slabě hlavičkovali vedle brány. Od 80. minuty dohrávali hosté v deseti, kvůli vyloučení Kousala po druhé žluté kartě. Hosté ale výsledek ubránili i přes tříminutové nastavení a dokonce Mazánek v jednu chvíli běžel sám na brankáře, ale nezužitkoval situaci, neboť domácí obrana ho dostihla včas. Bozkovští tedy nakonec zaslouženě vyhráli a berou tři body z horké půdy v Albrechticích.

„Věděli jsme že nás čeká velmi těžký zápas, ale kluci to zvládli profesionálně, soupeře téměř do ničeho nepouštěli, nenechali je vytvořit vážnější šanci, a dokázali to i přes třináctiminutovou powerplay domácích. Myslím, že jsme zatím podali náš nejlepší výkon v podzimní části. Přístí kolo nás čeká derby se zkušeným Držkovem, tak snad zopakujeme výkon," uvedl za Bozkov Michal Nesvadba.

I když se hrálo za pěkného, ale chladného počasí neodradilo to přijít se podívat na fotbal asi 90 diváků, slyšet byli i ti z Bozkova.

Branky: 25. Soudil, 30. Liďák. Rozhodčí: Špáta - Rympler, Bukvička, ŽK: 4:4, ČK: 0:1(80. Kousal). Diváků: 90. Albrechtice: Žanta - Vávra, Štěpnička, Honzák, Kulhánek - M. Sedlák, Koldovský, Pipek, Bělina (73. Zelinka) - Hradecký, Bělohlávek (46. J. Sedlák). Bozkov: Kanaval - Strmiska, Červený, Soudil, Seifert (84. Hlava), Kousal, Mazánek, Liďák, Vrchovský (55. Maleček), Havel (90. Koudelka), Hykman.

Držkov - Horní Branná 2:2 (1:0)

První poločas utkání byl z obou stran hodně opatrný. Šance se tvořily na obou stranách, ale jednu proměnili pouze domácí, a do kabin tak šli trochu spokojenější.

Domácí nastoupili do druhé půle s tím, že nechtějí inkasovat. To jim ale vydrželo pouhé dvě minuty. Hned vzápětí však dokázali opět vedení strhnout na svoji stranu. Poté bylo několik šancí hostujících, ale žádnou nedokázali proměnit. Jelikož domácí také nebyli přesní, tak dlouhou dobu věřili, že už to udrží. To se jim ale nepovedlo a tři minuty před koncem bylo srovnáno. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Branky: 35. Berka, 49. Och - 87. Vašek, 48. Paulů. Rozhodčí: Maruška. ŽK: 4:3. Diváků: 50. Držkov: Mrkvička - Machula, Pavlata, J. Dvořák, Paldus (46. Och) - Zajíc, Batěk, Ševčík, Berka (88. Polman) - Stumer, Vrabec. Horní Branná: Hofman - Šimůnek, Jindřišek, Pešina, Kocourek, Šimek, Kubelka, Vašek, Dušan Paulů, Fiedler (75. Hochbergr), Jón.

Harrachov - Roztoky 4:3 (2:2)

Domácí na umělce lépe kombinovali, jejich snažení však končilo před vápnem hostů. V 5. minutě vhodil aut roztocký Tuláček, Mikolášek míč lehce tečoval a Hornig hlavou vsítil první gól utkání. V 9. minutě rozhodčí nařídil proti Roztokám penaltu za faul ve vápně. Brankař Roztok O. David střelu vyrazil na rohový kop! Ve 30. minutě se po několika nejasných situacích pískala penalta číslo 2, opět proti Roztokám. Míč si postavil domácí Tuhela a vyrovnal na 1:1. Vzápětí Roztoky měly dvě velké šance, ale využily až druhou. Ve 34. minutě Hornig rozehrál trestný kop a centr s přispěním domácího obránce skončil v Uhlířově brance - 1:2. Pak zřejmě přišel rozhodující moment celého utkání. Trestný kop ve 39. minutě rozehrál Mikolášek a dvakrát zakončoval roztocký Tuláček. Nejprve jeho hlavička skončila na břevně a následnou dorážku ze dvou metrů poslal vysoko nad branku. A tak za dvě minuty trestal Harrachov. Po faulu před vápnem měl výhodu trestného kopu. Míč z 25 metrů napálil nechytatelnou střelou do šibenice Veselý a vyrovnal na poločasových 2:2.

V úvodu druhého dějství šly Roztoky potřetí do vedení. Ve 49. minutě si na trestný kop Horniga naskočil Illner, hlavou přehodil Uhlíře v brance a upravil stav na 2:3. Minutu na to mohli jít Roztočtí do dvoubrankového vedení. Centr Mikoláška vrátil před branku Illner a Tuláček hlavou zblízka přestřelil. Po rozehrání prošel jeden z domácích hráčů středem hřiště, míč posunul na Kyncla, který bombou pod břevno srovnal na 3:3. Rozhodnutí přišlo v 74. minutě. Domácí poslali přízemní centr před branku Roztok, Fischerův odkop se odrazil od tyče přímo před Chlupa, který do odkryté branky vstřelil vítězný gól na 4:3. Roztoky se vrhly do útoku, ale kromě Baytalonovy střely v 79. minutě, kterou domácí stačili tečovat na rohový kop, Uhlíře v brance neohrozili. V samotném závěru zaútočili do odkryté obrany dvakrát domácí. V 88. minutě orazítkovali z vápna břevno a v 90. minutě z bezprostřední blízkosti překopli břevno Davidovy branky.

„Třikrát jsme vedli, ale utkání jsme díky neproměněným šancím nedotáhli do vítězného konce. Chybělo nám více soustředěnosti a orientace v koncovce," dodali trenéři Roztok Zdeněk Otmar a Stanislav Klápště.

Branky: 31. Tuhela z penalty, 41. Veselý, 52. Kyncl, 74. Chlup - 5. a 34. M. Hornig, 49. Illner. Rozhodčí: Švajdler - Dytrt, Blaschke, ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (81. David). Diváků: 100. Harrachov: Uhlíř - Kroupa, Barbořák, Kyncl (87. Rosu), Bergmann - Medal, Veselý, Tuhela, David - Vašíček (64. Vodseďálek), P. David (73. Chlup). Roztoky: O. David - Mečíř, Mikolášek, Hujer - Fischer, Baytalon, M. Hornig, D. David (82.Ginzl) - Maďarčík (61. Hnyk), Illner, Tuláček.

Jablonec n. J. - Plavy 3:0 (2:0)

Druhý zápas I. B třídy východ ve třech dnech absolvovali plavští fotbalisté. Byl to další zápas venku a po prvním Bozkově, na druhém v Jablonečku. První čtvrthodina v režii Plavů, ale tradičně bez gólového efektu. Potom převzali otěže domácí a kontrolovali hru a přes střed hřiště hosty přehrávali. První gól byl smolný po rohu a odrazu a střele z vápna a odrazem od klubka hráčů do branky. Druhý přišel po přečíslení a slabé střele, kterou Škaloud neudržel z dorážky těsně před poločasem. Druhý poločas nabídl bojovnost se snahou, ale bez větších šancí. Domácí předváděli nebezpečné brejky a výborný Hrbek s Adámkem zařídili třetí branku. Závěr byl snaživý, ale bez proměnění šancí nelze pomýšlet na vstřelení branky. Tentokrát to oproti Bozkovu na body objektivně nebylo.

Branky: 12. Pičman, 45. Hrbek, 56. Adámek. Rozhodčí: Šmíd, Formánek, Zítko, ŽK: 3:4. Sestava Plavů: Škaloud - Večerník, Plný, Votoček, Jón - Svačina (67. Prousek), Toman, Lejsek, J. Černý - L. Černý (77. Gallyas ), Balatka (45. Rimský).

Železný Brod B - Smržovka 3:1 (2:0)

V souboji o poslední místo vybojovalo potřebné body béčko železného Brodu, i díky dvěma brankám Tomáše Kysely.

Branky: 38. a 68. Kysela, 65. Havrda - 79. Sucharda. Rozhodčí: Chwiedziuk - Čurda, Bohata. ŽK: 0:4. Diváků: 60.

Košťálov/ Libštát B - Bělá 1:1 (0:1)

Hosté vedli od 10. minuty gólem Berana. Když to už vypadalo na jejich těsnou výhru, tak dvě minuty před koncem vyrovnal za domácí tým Cerman. Remíza udržela pouhý jednobodový rozdíl mezi oběma pojizerskými mužstvy ve vyrovnané tabulce.

Branky: 88. Cerman - 10. Beran. Rozhodčí: Rympler - Bukvička, Kovář, ŽK: 3:3. Diváků: 250. Košťálov/ Libštát B: Zamastil - Mach, Kašpar, Stránský, Piry, Mečíř, Koldovský (57. Holovič), Cerman, Zboroň, Patka, Kobrle (46. Holec). Bělá: Jakubičko - Tauchman, Zemánek, Huráň, Špidlen, Vorel (75. Hanč), Malý, Mach, Beran, Čokina, Pavlata.