Jiří Kužel z Kruhu dosáhl proti Košťálovu mety 100 vstřelených branek

02.05.2012 11:06:35 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Na Svátek práce 1. května hráli fotbalisté v okresním přeboru kompletní 16. kolo, které bylo na tento termín odloženo z počátku jara. Nejzajímavější událostí kola je jistě vstřelení 100. branky Jiřího Kužela za Kruh v utkání proti Košťálovu B.

Toto utkání navíc skončilo remízou 3:3, i když domácí v závěru kvůli zraněním dohrávali pouze v deseti hráčích. V 16. kole se zrodilo celkem pět remíz. Například rezerva Horní Branné přitom vedla nad Mříčnou už 2:0, ale hosté dokázali ještě vyrovnat.

V Nové Vsi zas domácí proti Libštátu neproměnili pokutový kop, takže zde branka nepadla žádná. Domácí potvrdili že mají v posledních zápasech s koncovkou problémy, přesto s náskokem o osm bodů před Libštátem vedou tabulku. Na remízu to nevypadalo ani v Roztokách, kde domácí dlouho vedli, ale v 87. minutě dokázal mírovský Císař vyrovnal. Zlatý bod je pak odměna za bojovnost hráčů Zálesní Lhoty za remízu proti Vysokému.

Ve Stružinci se domácím v prvním poločase vůbec nedařilo, dlouho prohrávali už 0:2. Ve druhém poločase se ale rozehráli a čtyřmi brankami otočili utkání ve svůj prospěch. Do Martinic přijela rezerva Lomnice nad Popelkou pouze v deseti hráčích, ale po celé utkání byla lepší a ve druhém poločase to vyjádřila i třemi brankami.

Utkání 16. kola:

Horní Branná B - Mříčná 2:2 (2:1)
Branky: V. Paulů, Kocourek z penalty - Jiřišta, Kučera. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 4:2. Diváků: 200.

Nová Ves - Libštát 0:0
Rozhodčí: Rympler, ŽK: 0:4, ČK: 0:1. Diváků: 130.

Kruh - Košťálov B 3:3 (0:0)
Branky: Brož, Jiří Kužel, Jan Kužel - Zboroň 2, M. Janata. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 3:0. Diváků: 90.

Roztoky - Mírová B 1:1 (1:0)
Branky: vlastní - Císař. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 3:3. Diváků: 150.

Martinice - Lomnice B 1:3 (0:0)
Branky: Horáček - Kos 2, Čapek. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:0. Diváků: 90.

Stružinec - Studenec 5:2(1:2)
Branky: Ševců 3 (dvě z penalt), Heřmanský 2 - Koudelka ml., L.Stránský. Rozhodčí: Drusan, ŽK: 1:4. Diváků: 150.

Zálesní Lhota - Vysoké 1:1 (0:1)
Branky: Vašíček z penalty - Ďoubalík. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 2:3. Diváků: 50.