Kadetky vezou z Holandska senzační stříbro

26.10.2010 12:19:25 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Kadetky vezou z Holandska senzační stříbro

Vynikajícího úspěchu dosáhly kadetky Fit studia Aerobiku Jany Boučkové, když na MS v Holandsku nečekaně vybojovaly stříbrné medaile. 

Mistrovství světa se konalo v Eindhovenu ve dnech 18. až 24. října, účastnilo se 15 států. Do šestičlenného finále v kategorii kadetek postoupila tři družstva z Česka, dvě z Ruska a jeden tým ze Srbska.

„Naše holky přijely 19. října, kdy si zkusily závodní plochu a šly odpočívat. 21.října dopoledne bylo základní kolo a odpoledne semifinále. Finále pak bylo o den později,“ uvedl člen doprovodného týmu František Probošt.

Po základním kole byly děvčata z Fit studia první, v semifinále i finále skončily druhé. Družstvo startovalo ve složení Tereza Janáková, Zuzana Kopová, Klára Dolenská, Diana Proboštová, Lucie Makanová, Štěpánka Cvrčková, Kristýna Kišová, Aneta Pavlatová, Tereza Šlapáková. Děvčata převážně ze Semil a Železného Brodu tak porazila i nejvíce favorizovaný ruský tým NEXT, který vyhrál letošní ME v Kladně, ale na MS skončil až třetí.

Medaile je zadostiučiněním družstva za špatné známky od rozhodčích právě na kladenském mistrovství Evropy, kde skončily ve shodném složení až na šestém místě. Rodiče i trenérky Jana Boučková a Petra Machová zvažovaly zda se práva účasti na MS nevzdat. Nakonec si letošní mistryně ČR jeli na MS do Holandska spíš jen zazávodit s cílem skončit do 5. místa, ale výsledkem jsou krásné stříbrné medaile.

Kadetky aerobik

 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
V Chuchelně uvízl na stromě paraglaidista
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Hořela skládka odpadu v Košťálově

Nejčtenější články

16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
14.06.: V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT