Lomničtí hokejisté si domácí výhru proti Kobře museli vybojovat

24.09.2013 09:58:03 | Autor: HC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí hokejisté si domácí výhru proti Kobře museli vybojovat

Do druhého utkání Pražského přeboru hokejisté Lomnice nevstoupili tak dobře jako proti Letňanům. Hráči dělali chyby v rozehrávce a útočníci málo pomáhali bekům. I přesto domácí toužili po výhře a nakonec ji dokázali, i přes zlepšení hostů ve druhé částí, udržet.

Následující víkend čeká na lomnické hráče už plný zápřah ve dvou utkáních. V sobotu 28. září od 18 hodin v rámci prvního kola Liberecké ligy mužů přivítají Frýdlant a v neděli 29. září zajíždění k utkání Pražského přeboru do Loun, toto utkání začíná v 17 hodin.

HC Lomnice n. P. - HC Kobra Praha B 5:4 (3:1, 2:3, 0:0)

Již ve 3. minutě nedělního zápasu chybu domácích potrestali hosté, kdy došlo k přečíslení a Příhoda překonal po nahrávce Ourady brankáře Vinkláře. Vzápětí se však hosté nechali vylučovat, čehož využil v 5. minutě po rozehrávce Bartoše krásnou střelou a vyrovnáním na 1:1 Špaček a hned v 6. minutě se před brankou prosadil Lemfeld - 2:1. Do konce první třetiny přidal ještě třetí gól Vašek ve spolupráci s Lemfeldem - 3:1.

Začátku druhé třetiny se ujali lépe zase hosté. Nejprve ve 21. minutě vsítil Kostka gól na 3:2 a hned ve 24. minutě Šubrt vyrovnal na 3:3. U domácích následovalo střídání brankářů. Čerstvý Skákalík se hned ukázal a podržel Lomnici několika zákroky. Ve 25. minutě opět vstřelil branku na 4.3 Špaček tentokrát po nahrávce Bláhy. Ve 36. minutě domácí využili přesilovou hru. Martinec od modré čáry přihrál Bláhovi, který zasunul puk kam měl - 5:3. Ke konci druhé třetiny ale hosté ujeli a tři vteřiny před jejím koncem trefil puk do odryté branky Finkes 5:4. Třetí třetinu se již ovšem skóre nezměnilo, a tak Lomnice mohla slavit ubojovanou výhru.

Branky: 5. Špaček (Bartoš), 6. Lemfeld, 16. Vašek (Lemfeld), 25. Špaček (Bláha), 36. Bláha (Martinec) - 3. Příhoda (Ourada), 21. Kostka (Příhoda), 24. Šubrt (Jana), 40. Finkes (Šubrt). Rozhodčí: Krejbich - Touš, Grundler. Vyloučení: 9/10 navíc Šubrt 10 min. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Lomnice nad Popelkou: Vinklář (25. Skákalík) - Bartoš, Kinčl, Martinec, Kuch, Erlebach, Sehnoutek - Špaček, Bláha, Syrovátka J. - Knap, Vašek, Lemfeld - Rutkovský, Rudiš, Junek - Majdič. Kobra Praha B: Kucharczyk (Lambrou) - Prochazka, Michalu, Šubrt, Řečka, Kynčl, Jana, Ourada, Koubek, Haerna, Finkes, Procházka, Srkal, Sysel, Maciboba, Makalous, Svoboda, Příhoda.

Hokejisté Lomnice odstartovali sezonu výhrou nad Letňany

Více hokeje najdete v rubrice SPORT - Hokej 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.

Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity

Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech

Nejčtenější články

15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT