Lomničtí junioři obhájili loňské čtvrté místo

04.03.2011 09:24:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí junioři obhájili loňské čtvrté místo

Lomnická hokejová juniorka obhájila v Královéhradecké lize loňské 4. místo, když ani v odvetě nestačila na Nové Město nad Metují. Titul nakonec získalo družstvo HC Krkonoše, které zdolalo HC Dvůr Králové/ Náchod 2:1 na zápasy.

Ve čtvrtfinále play off dokázali lomničtí junioři přehrát 2:0 na zápasy družstvo Nová Paka/ Jičín, zápasy 5:2 doma a 3:0 venku. V semifinále poté narazili na HC Dvůr Králové/ Náchod. Po výbuchu 2:10 v prvním zápase Lomničáci doma zabojovali a přehráli soupeře 2:1. Rozhodovalo se proto až ve třetím zápase, ale v tom měl opět víc sil soupeř, když vyhrál 5:2.

V utkání o třetí místo začínali lomničtí junioři doma a dvě třetiny hráli se soupeřem vyrovnanou partii, v závěru ovšem Řehák dvěma góly rozhodl o výhře Nového Města. Ve druhém utkání sice Matěja otevřel skóre zápasu pro Lomnici, ale za tři minuty domácí vyrovnali a do konce třetiny stav zápasu otočili ve svůj prospěch. Vedení si pak udržovali až do samotného závěru a zajistili si po vítězství 2:0 na zápasy třetí místo. Na lomnické juniory zbyla nepopulární bramborová medaile.

Semifinále:

HC Dvůr K./ Náchod - HC Lomnice 10:2 (4:0, 3:0, 3:2)

Branky Lomnice: 42. Drahoňovský, 52. Drahoňovský (Junek).

HC Lomnice - HC Dvůr K./ Náchod 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 25. Junek (Němec), 44. Němec (Šulc) - 30. Kosík. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Lomnice nad Popelkou: Pivrnec (48.-49. Mrázek) - Němec, Holec, Novotný, Košťák - Šulc, Pivinský, Matěja - Syrovátka, Drahoňovský, Junek - Rutkovský, Mašek, Maryška.

HC Dvůr K./ Náchod - HC Lomnice 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 7. Labík (Presse, Zeman), 26. Pavelka (Lelka), 37. Pavelka, 42. Jiráček (Pavelka), 47. Sopr (Lelka, Mišinec) - 10. Junek (Syrovátka, Kocourek), 48. Syrovátka (Drahoňovský). Rozhodčí: Machač - Veselý, Zeman. Vyloučení: 13:5, navíc Kosík, Skrbek a Matěja 10 min OT, . Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 54.

Utkání o 3. místo:

Lomnice nad Popelkou - Spartak Nové Město n. M. 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 12. Šulc (Holec), 36. Junek (Drahoňovský, Syrovátka), 37. Drahoňovský (Kocourek) - 16. Hladík (Škoda), 34. Rejchrt (Reichmann), 35. Dufek (Prostředník), 55. Řehák (Škoda), 60. Řehák (Reichmann). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Lomnice nad Popelkou: Mrázek - Kocourek, Holec, Novotný, Košťák, Král - Šulc, Pivinský, Matěja - Syrovátka, Drahoňovský, Junek - Rutkovský, Mašek, Ješko, Maryška.

Spartak Nové Město Nad Metují - HC Lomnice 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 14. Reichmann (Řehák), 17. Bezděk (Rejchrt), 37. Rejchrt (Řehák, Reichmann), 53. Rejchrt (Hladík, Reichmann), 55. Řehák (Reichmann) - 11. Matěja (Šulc), 45. Ješko (Mašek), 57. Junek (Maryška). Rozhodčí: Padevět - Burýšek, Burýšek. Vyloučení: 7:8, navíc Prostředník a Rutkovský 5 + OK. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Lomnice nad Popelkou: Mrázek - Košťák, Holec, Novotný, Král - Šulc, Pivinský, Matěja - Maryška, Syrovátka, Junek - Rutkovský, Skrbek, Mašek, Ješko.

Více článků z hokejových bojů v rubrice Hokej

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.

Tribunál trvá na povinnosti Polska zaplatit penále ve věci dolu Turów

Komise mohla legitimně započíst částky dlužné z titulu tohoto penále proti pohledávkám Polska vůči Unii. V únoru 2021 podala Česká republika proti Polsku žalobu k Soudnímu dvoru. Tvrdila, že rozšíření a prodloužení těžby hnědého uhlí v povrchovém dole Turów (Polsko) porušuje unijní právo1. „Uzavření smíru v únoru 2022 nezměnilo nic na tom, že Polsko předtím nerespektovalo předběžné opatření. Tribunál Soudního dvora dnes potvrdil, že Komise postupovala správně. Bez žaloby k soudnímu dvoru by se žádná jednání nikdy neuskutečnila. Je potřeba říci, že penále pro Polsko jsou příjmem Evropské unie, nikoli Libereckého kraje. Nikdy bychom nepostavili ani metr vodovodu ani nezaplatili další projekty, které chrání obyvatele, životní prostředí i vodní zdroje před vlivem těžby," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě zajímavé červnové přednášky pořádají v semilském muzeu
Turnovské volejbalistky vyrazily do Lucemburska
Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Hasiči likvidovali v domě na Semilsku neznámé chemické látky
11.06.: Auto s naloženým bagrem uvízlo v Semilech pod železničním mostem
12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT