Milan Szabo: Do Poličky snad ani nemusíme jezdit

22.11.2010 09:51:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Milan Szabo: Do Poličky snad ani nemusíme jezdit

Polička, Jilemnice – Na turnajích Poličce se Jilemnickým tradičně nedaří a výjimkou nebyl ani třetí turnaj Celostátní ligy v sálovém fotbale – futsale. K dříve získaným šesti bodům připsali hráči Jilemnice jen jediný, navíc po remíze s posledním celkem FS Sádek.

Utkání s Poličkou mohlo skončit podobně, ale nakonec si dokonce všechny body připsali domácí, kteří otočili nadějné skóre z prvního poločasu.

FS Sádek – SK Sico Jilemnice 1:1 (1:1)

Utkání začalo náporem Jilemnice, ale z první branky se radoval FS Sádek, když obrana hostů neuhlídala nebezpečného Navrátila. Poté Jilemnice zabrala a v 5. minutě dokázal vyrovnat Koudelka. Do poločasu se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Ve druhém poločase měla Jilemnice proti poslednímu celku soutěže znatelnou převahu, ale branku vstřelit nedokázala. Nejblíže k ní měl hned třikrát hrající trenér Pavel Kraus, vždy však mířil těsně vedle tyče. Sádek si tak připsal první bod v letošní soutěži.

Branky: 2. Navrátil – 5. Koudelka. Rozhodčí: Sejk, Uher, ŽK: 0:0. 

VPS Novabrik Polička – SK Sico Jilemnice 2:1 (0:1)

Začátek utkání byl vyrovnaný. Pěknou akci na brankovišti zakončil střelec Koudelka a hosté vedli 0:1. Jilemničtí mohli utkání zlomit druhopu brankou, ale tu se jim vstřelit nepodařilo, největší šanci měl znovu Kraus. Druhý poločas začal smolně pro domácího hráče Kováře, který špatně došlápl a utkání pro něho skončilo. Ve druhém poločase domácí vyrovnali, když se trefil Král. V hektickém závěru udělali hosté chybu, když faulovali a poté navíc špatně postavili zeď, takže Novák krásně trefil volné místečko a zajistil domácím plný počet bodů.

„Jsem zklamaný, v Poličce se nám tradičně nedaří, sem snad ani nemá cenu jezdit. Měli jsme na to vyhrát obě utkání, bohužel ale hledáme další střelce ke Krausovi a Koudelkovi, nedokážeme proměňovat šance a pak nemůžeme vítězit,“ poznamenal k turnaji prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

Branky: 33. Král, 38. Novák – 9. Koudelka. Rozhodčí: Štechmuller, Uher, ŽK: 3:2. Sestava Jilemnice na turnaji: Kos (1. zápas), Šulc (2. zápas) – Vašek, Kraus, Paulů, Havel, Koudelka, Šlechta, Illner, Kuřík, Šnorbert, Pivoňka.

Příští utkání hrají jilemničtí futsalisté v sobotu 27. listopadu v domácí hale proti předposlednímu týmu Bombarďáci Větřní a proti SK Goll Běloves, který je v tabulce těsně za nimi na sedmém místě.

Celostátní liga:
1. Chemcomex Praha                   6 6 0 0 25:6  18
2. SC Premium Stonava                6 6 0 0 19:6  18
3. SMR Plus Zlín                           6 5 0 1 26:9  15
4. VPS Novabrik Polička                6 4 0 2 10:11  12
5. Bomby k tyči Vamberk              6 3 0 3 19:24  9
6. SK Sico Jilemnice                     6 2 1 3 11:10  7
7. SK Goll Běloves                        6 2 1 3 19:18  7
8. SK Strabag Lubryco Prachatice 6 2 1 3 14:14  7
9. SF Trivel Klatovy                     6 1 1 4 14:23  4
10. FK Adria Nový Bor                  6 1 1 4 10:27  4
11. Bombarďáci Větřní                 6 0 2 4 14:22  2
12. FS Sádek                               6 0 1 5 7:18  1

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
18.05.: Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
19.05.: Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT