Na úspěšný veletrh Educa zavítalo dvanáct a půl tisíce návštěvníků

16.10.2017 22:43:28 | Autor: Veronika Svobodová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Na úspěšný veletrh Educa zavítalo dvanáct a půl tisíce návštěvníků

Dvanáct a půl tisíce návštěvníků zavítalo na veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí Educa Myjob Liberec 2017, který od čtvrtka do soboty hostila multifunkční Home Credit Arena. Studenti se během tří dnů mohli seznámit s nabídkou více než šedesáti škol a vzdělávacích institucí.

Zájemci o zaměstnání nebo změnu pracovního místa mohli vybírat z nabídky 45 vystavujících firem, podniků nebo personálních agentur z celého Euroregionu. „Každoročně se zvyšující návštěvnost veletrhu nás velmi těší. Je pro nás důkazem, že veletrh má smysl a že lidé stále oceňují navazování kontaktů tváří v tvář," uvedl za pořádající společnost S group Sport Facility Management Lukáš Přinda.

Prezentace vystavovatelů na veletrhu tradičně hodnotí odborná porota. Jako nejhezčí expozici v kategorii škol letos ocenila Střední školu gastronomie a služeb z Liberce. V kategorii firem porota nejvýše hodnotila prezentaci firmy Lukov z Českého Dubu, která patří mezi přední české výrobce plastových dílů.

Veletrh Educa Myjob Liberec 2017<br />Autor: David Sklenář Téma letošní HR konference Vnitřní dynamika firem přilákalo přes stovku odborníků z oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Velký ohlas vzbudila i tradiční debata s inspirativními osobnostmi, letos se zakladatelkou nadačního fondu Kapka naděje Vendulou Pizingerovou a bojovníkem proti plýtvání potravinami Adamem Podholou. Během tří dnů veletrh návštěvníkům zpestřovaly módní přehlídky, barmanské výstupy a další atraktivní prezentace prací studentů.

Další veletrh se koná v multifunkční Home Credit Areně již za pár dnů. Od 20. do 22. 10. se na ploše arény uskuteční neméně oblíbená prodejní a kontraktační výstava Dům a bydlení, která se zaměří na úpravu našich domovů, jak z vnějšího, tak vnitřního pohledu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Veletrh Educa představí školy a nabídne práci
Veletrh Educa MyJob Liberec 2016 navštívilo téměř 11 tisíc lidí
Práci nebo školu hledalo na Educa Myjob Liberec deset tisíc zájemců

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Uzavření registru a evidence obyvatel v Turnově ve středu 18. května

Odbor správní informuje občany Turnova, že ve středu 18. května 2022 bude po celý den uzavřen registr a evidence obyvatel z důvodu povinného školení v souvislosti s volbami 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič vlivem mikrospánku přejel v Železném Brodě do protisměru
V Lomnici připravili koncert k Mezinárodnímu dni muzeí
Krkonošskému národnímu parku je 59 let
Krajský přebor: Turnov i Sedmihorky si přesvědčivě připsaly tři body
Řidič s dodávkou poškodil závoru železničního přejezdu v Liberci

Nejčtenější články

15.05.: FOTO: Od dubna probíhá rekonstrukce části Pojizerky
15.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola
16.05.: Turnovské žákyně bronzové na volejbalovém mistrovství republiky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT