Na Velkou střeleckou cenu města Semily zavítají i manželé Emmonsovi

29.10.2021 13:35:00 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Na Velkou střeleckou cenu města Semily zavítají i manželé Emmonsovi

Český střelecký svaz - Liberecké krajské sdružení včele s předsedou Petrem Hrbkem, společně s SSK Semily pořádají ve Sportovním centru v Semilech 2. ročník závodů ve střelbě ze vzduchových zbraní. V pátek 29. října se koná Velká cena Stráže nad Nisou, v sobotu 30. října Velká cena Libereckého kraje a v neděli 31. října Velká cena města Semily.

„Po vynucené roční pauze jsme velice šťastní, že můžeme opět přijmout patronát starostky města Leny Mlejnkové a uspořádat střelecké závody právě zde, v tak malebném a střelbě přátelském městě, kterým jsou právě Semily. Předchozí ročník jsme si dali laťku hodně vysoko, a přesto bychom jí chtěli letos opět o kousek překonat. Rozšířili jsme závody o další střelnici, ve které se Vám představí rychlopalné disciplín". Je to velice zajímavá a opravdu rychlá střelba, kde střelec střílí pět ran za sebou v časech pouhých 8, 6 a 4 vteřin. Tato klání se uskuteční, díky vstřícnosti Romana Krejčíka, v místní sokolovně," uvedli za LKS ČSS a SSK Semily Šárka Hubená a Tomáš Pěnička.

Velká střelecká cena města Semily 2019<br />Autor: Petr Ježek Letos se mohou střelci i diváci těšit nejen na olympioničku Kateřinu Emmons, ale i na Matthewa Emmonse. Oba dva světoví borci doufejme dorazí, a my je uvidíme společně na palebné čáře. A protože je olympijský rok, tak přijede i celá puškařská olympijská výprava. Pořadatelé věří, že dorazí v modrotiskovém, zahajovacím kroji, aby všichni účastníci mezinárodních semilských závodů, kteří přijedou z Polska, Německa, Slovenska i Chorvatska vidí, jak nám to na olympiádě slušelo.

„V neposlední řadě chceme vyslovit slova díků ředitelce zdejšího Sportovního centra Lence Havlové za vstřícnost a nasazení při pořádání takto významné sportovní akce. Přijďte se zúčastnit, přijďte se podívat, přijďte fandit, přijďte si to užít, těšíme se na vás," dodali Šárka Hubená a Tomáš Pěnička.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

1. ročník: FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons

Velká střelecká cena města Semily 2019<br />Autor: Petr Ježek

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Plakát Velká střelecká cena města Semily 2021

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.

Liberecký kraj má připomínky k návrhu konsolidačního balíčku

Krajští radní na mimořádném jednání schválili čtyři zásadní připomínky k navrhované novele zákona o rozpočtovém určení některých daní. Nesouhlasí například s jeho snížením nebo navrhují podíl kraje na spotřební dani z minerálních olejů. „Chápu, že vláda s návrhem na úspory veřejných financí přijít musela. Stejně jako v každé domácnosti, pro kraj nebo obec platí, že nemohou dlouhodobě utrácet víc, než jaké jsou jejich příjmy. Stejně by se dlouhodobě měl chovat i stát ve vztahu ke svým výdajům. Z každodenní zkušenosti vedení krajských financí však navrhujeme některé změny provést jinak. Jde nám zejména o to, aby byl řešen systém financování krajů. Podíly příjmů jednotlivých regionů dávno neodpovídají dnešní realitě," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Správa KRNAP vaří pivní narozeninový speciál
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
Turnovské koupaliště zahájilo provoz
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června
Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově

Nejčtenější články

03.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
02.06.: Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově
02.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT