Na Velkou střeleckou cenu města Semily zavítají i manželé Emmonsovi

29.10.2021 13:35:00 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Na Velkou střeleckou cenu města Semily zavítají i manželé Emmonsovi

Český střelecký svaz - Liberecké krajské sdružení včele s předsedou Petrem Hrbkem, společně s SSK Semily pořádají ve Sportovním centru v Semilech 2. ročník závodů ve střelbě ze vzduchových zbraní. V pátek 29. října se koná Velká cena Stráže nad Nisou, v sobotu 30. října Velká cena Libereckého kraje a v neděli 31. října Velká cena města Semily.

„Po vynucené roční pauze jsme velice šťastní, že můžeme opět přijmout patronát starostky města Leny Mlejnkové a uspořádat střelecké závody právě zde, v tak malebném a střelbě přátelském městě, kterým jsou právě Semily. Předchozí ročník jsme si dali laťku hodně vysoko, a přesto bychom jí chtěli letos opět o kousek překonat. Rozšířili jsme závody o další střelnici, ve které se Vám představí rychlopalné disciplín". Je to velice zajímavá a opravdu rychlá střelba, kde střelec střílí pět ran za sebou v časech pouhých 8, 6 a 4 vteřin. Tato klání se uskuteční, díky vstřícnosti Romana Krejčíka, v místní sokolovně," uvedli za LKS ČSS a SSK Semily Šárka Hubená a Tomáš Pěnička.

Velká střelecká cena města Semily 2019<br />Autor: Petr Ježek Letos se mohou střelci i diváci těšit nejen na olympioničku Kateřinu Emmons, ale i na Matthewa Emmonse. Oba dva světoví borci doufejme dorazí, a my je uvidíme společně na palebné čáře. A protože je olympijský rok, tak přijede i celá puškařská olympijská výprava. Pořadatelé věří, že dorazí v modrotiskovém, zahajovacím kroji, aby všichni účastníci mezinárodních semilských závodů, kteří přijedou z Polska, Německa, Slovenska i Chorvatska vidí, jak nám to na olympiádě slušelo.

„V neposlední řadě chceme vyslovit slova díků ředitelce zdejšího Sportovního centra Lence Havlové za vstřícnost a nasazení při pořádání takto významné sportovní akce. Přijďte se zúčastnit, přijďte se podívat, přijďte fandit, přijďte si to užít, těšíme se na vás," dodali Šárka Hubená a Tomáš Pěnička.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

1. ročník: FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons

Velká střelecká cena města Semily 2019<br />Autor: Petr Ježek

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Plakát Velká střelecká cena města Semily 2021

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Regionální sbírka Pozvedněte slabé v prosinci 2022 opět v Turnově

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 budou studenti turnovského gymnázia pomáhat při realizaci další části regionální sbírky Nadace Euronisa Pozvedněte slabé, která podporuje charitativní aktivity v našem městě. Výtěžek půjde jako již tradičně na pomoc turnovskému Fokusu.

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci
Turnov 750 let aktuálně v prosinci
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. prosince
Prosincová nabídka akcí Sportovního centra Semily
Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Nejčtenější články

01.12.: Hořel kamion na silnici I/35 ve směru na Turnov
30.11.: Rozsvícení vánočního stromu sledovalo v Turnově plné náměstí
30.11.: Nejlepší knihovny v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT