Náčelník Apačů v divadelním představení DS Tyl Slaná
16.09.2023 16:47:42 | Autor: jb, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily
To jsou oni, hrdinové našeho dětství! Pokrevní bratři Old Shatterhand a Vinnetou. Vydejme se napříč vrcholky vysokých pohoří, nekonečnými dálavami amerických prérií a prožijme s nimi a jejich přáteli veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu. Drama cti v kulisách Divokého západu...
Příběh úředníka Památkového úřadu Středočeského kraje, kterého se snaží uplatit lobbista kvůli stavbě dálnice. Nadsázka a humor při zachování odkazu knižní předlohy budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy.
Pojďte s námi zavzpomínat na hrdinu, který se stal nesmrtelným. Divadelní představení na motivy románů Karla Maye proběhne v Kulturním centru Golf v úterý 19. září od 19 hodin. Bláznivou komedii Petra Kolečka uvede sousední divadelní soubor Tyl Slaná a uvidíte i Semiláky Martinu Wittmayerovou a Ludvíka Vlčka. V hlavních rolích Tomáš Novotný a Lukáš Kmínek. Režie Radek Šmíd.
Vstupenky můžete nakupovat v předprodeji v kanceláři KC Golf, v Turistickém informačním centru Semily, v pokladně kina Jitřenka a online z webu www.kcgolf.cz.
Akce Kulturního centra Golf Semily v září
Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Více než 1,5 milionem korun podporuje kraj vědomostní soutěže žáků
Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630 000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1.200.000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.
Ptačí chřipka: Důležitá je prevence a zodpovědné chování
Primátor Miloš Vele svolal mimořádnou bezpečnostní radu Jablonce nad Nisou. Důvodem byla nákaza ptačí chřipky, která se v Jablonci nad Nisou před několika dny prokázala. Nejdůležitější je zamezit kontakt mezi domácí drůbeží a volně žijícím ptactvem a hlodavci. „Podezřelý úhyn hlaste na pohotovostní linku Krajskou veterinární správy Liberec (KVSL) nebo kontaktujte městskou policii," apeluje na veřejnost Roman Šebesta, ředitel KVS LK. Více podrobností
Nejnovější články
Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale
Krajské týdny pro neziskový sektor opět propojí organizace i veřejnost
Přestavba sportovní haly v Turnově 2 před zahájením
V roce 2025 Krkonoše navštívilo více než 4,1 milionu lidí
Talent ze Semil v Senátu: Výstava Svět očima dětí
Nejčtenější články
27.01.: Přestavba sportovní haly v Turnově 2 před zahájením
26.01.: Turnovská Špéra spolupracuje s firmami i kulturními institucemi
27.01.: Talent ze Semil v Senátu: Výstava Svět očima dětí
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.