Novým předsedou SK Semily byl zvolen Bohumil Dohnal

19.10.2012 17:28:25 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Novým předsedou SK Semily byl zvolen Bohumil Dohnal

Na zasedání výkonného výboru SK Semily byl ve středu 17. října zvolen do funkce předsedy klubu Bohumil Dohnal. Klub neměl předsedu více než tři roky po odstoupení Pavla Pražáka, který až dosud stále vykonával funkci statutárního zástupce klubu.

Sportovními manažery SK Semily nadále zůstávají Miroslav Procházka a Jan Brett, kteří klub řídí po sportovní i manažerské stránce. Předseda klubu byl zvolen pro posílení pozice oddílu při vyjednávání s partnery klubu i při současných či budoucích jednáních o řešení městského stadionu s vedením města Semily. Nový předseda Bohumil Dohnal ještě donedávna hrál fotbal v dresu Sokola Bozkov i SK Semily.

Městský stadion v Semilech čekají velké změny

Odešla semilská fotbalová legenda Tonda Filípek

V Turnově se loučí trenér Jan Broschinský, střídá ho Emil Šafář

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošské muzeum v Jilemnici rozšířilo sbírky o kresby Jiřího Šlitra
Rybova Česká mše vánoční rozezní opět kostely v Semilech i Bozkově
Rekonstrukce tunelu a mostů na I/35 v Liberci míří do finále
První den roku 2026 v Turnově bude bez Novoročního ohňostroje
Vánoční koncert pěveckého sboru ROSEX opět v ruprechtickém kostele

Nejčtenější články

17.12.: Hasiči vytahovali v Košťálově auto z potoka
16.12.: Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
16.12.: Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT