Okresní přebor: V souboji o druhé místo Studenec rozstřílel Stružinec

19.10.2017 17:18:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Poslední podzimní kolo sehráli o víkendu v okresním fotbalovém přeboru. Vedoucí Nová Ves nezaváhala doma proti Mříčné, ale hitem kola byl přímý souboj o druhé místo. V něm byl stav po první půli 0:0, ale ve druhé části se Studenec rozstřílel a Stružinec si odvezl domů debakl 6:1.

V dalších utkáních Vysoké nad Jizerou vyhrálo v Poniklé a Bozkov B doma těsně podlehl 2:3 Horní Branné. Hosté přitom ve 40. minutě vedli 0:3, ale ve druhé části domácí zabrali a měli blízko k vyrovnání.

Okresní fotbalový přebor, utkání SK Studenec - TJ Sokol Stružinec Studenec - Stružinec 6:1 (0:0)

V případě remízy mohl Stružinec skončit po podzimu v tabulce na druhém místě. První poločas se podařilo hostům cíl splnit, ale to ještě nevěděli, co přijde ve druhém. Tam totiž domácí nastříleli do jejich sítě šest gólů, z toho tři jen za 18 minut. Dvě studenecké branky vsítil kapitán Jiří Povr. Čestný gól vstřelil za stavu 3:0 v 70. minutě Bajgar.

Branky: 48. a 75. Povr, 50. Vancl, 51. Hylmar, 72. Šír, 85. Čech - 70. Bajgar. Rozhodčí: Mikule - Přikryl, Mašek, ŽK: 2:0. Diváků: 98. Studenec: Jan Šír - Šedivý, T. Povr, Korotvička, Vancl (74. P. Šír), J. Povr, Čech, Kupkár, Hylmar (80. Exner), Kočárek (65. Kuřík), Jiří Šír. Stružinec: Martinec - Hamáček, D. Bláha, Mach, Schreyer, Kuch, Böhm, Votoček, Matěja, L. Syrovátka (54. Bajgar), J. Syrovátka. Fotogalerie z utkání

Další utkání 10. kola:

Mírová - Přepeře B 2:4 (0:1)
Branky: 70. a 86. Jíra - 12. Feri, 53. Cimbál, 67. a 83. Pěnička. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 3:4. Diváků: 100.

Poniklá - Vysoké n. J. 0:4 (0:2)
Branky: 31. Kučera, 44. Tomíček, 51. Tryzna, 76. Štěpánek. Rozhodčí: Liška, ŽK: 0:0. Diváků: 70.

Nová Ves - Mříčná 6:2 (2:1)
Branky: 3. a 88. Svoboda, 35. Golis, 46. a 81. Zajíc, 75. Čížek - 7. Malý, 80. Hendrych. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 0:2. Diváků: 79.

Bozkov B - Horní Branná B 2:3 (0:3)
Branky: 50. Zemánek, 70. Židlík - 1. J. Paulů, 2. Hochbergr, 40. Jindřišek. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 1:0. Diváků: 88.