Okresní soutěž: Do čela se i přes remízu s Beneckem vrací Víchová

10.05.2017 18:07:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

V okresní soutěži zatím není situace na čele tabulky rozhodnutá a ještě víc ji zamíchalo 18. kolo. Vedoucí Sport Future Studenec totiž doma podlehl až sedmé Zálesní Lhotě, když rozhodl v závěru dvěma góly střídající Korotvička.

SF Studenec prohra připravilo o první příčku, na tu se vyšplhala Víchová, která sice doma překvapivě remizovala s Beneckem, kterému stačila na bod jediná povedená střela na domácí branku... V dohrávce ovšem Víchová vyhrála v Libštát, což znamenalo body navíc.

V dalším utkání Mírová udolala Tatobity, které dvakrát vedli, ale poslední brankové slovo měli domácí. Hráči Horek zvítězili těsně 4:3 v Kruhu, po poločase vedli už o čtyři góly, ale ve druhém domácí jejich náskok mocně dotahovali, leč nedotáhli.

Derby v Martinicích se Studencem B skončilo po divoké přestřelce vyrovnaně 5:5, domácí vedli po poločase 3:1, ale hosté v úvodu druhé části zlepšenou hrou a třemi brankami za 20 minut výsledek otočili. Domácí potom v 78. a 80. minutě překlopili vedení opět na 5:4 ve svůj prospěch. Poslední slovo ale měl Hylmar a pět minut před koncem svoji pátou brankou zajistil hostům bod.

Libštát B dokázal jedinou brankou Lukeše porazit Rovensko B, což pro domácí znamená posun z posledního místa tabulky.

18. kolo:

Mírová - Tatobity 3:2 (1:1)
Branky: Marek, Iluska, vlastní - Šimek, Hádek. Rozhodčí: Bačo, ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Kruh - Horka 3:4 (0:4)
Branky: Chomanič, Kužel, Jerie - Vrbík, Jirásko, Dohnal, Borůvka. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 1:3. Diváků: 50.

Sport Future Studenec - Zálesní Lhota 1:3 (1:1)
Branky: Moravec - Korotvička 2, Šritr. Rozhodčí: Nečásek, ŽK: 0:1. Diváků: 40.

Martinice - Studenec B 5:5 (3:1)
Branky: Horáček 3, Svoboda, Zuzánek - Hylmar 5. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Libštát B - Rovensko B 1:0 (0:0)
Branka: Lukeš. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Víchová - Benecko 1:1 (1:0)
Branky: L. Kobr - Kraus. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Dohrávky:

Libštát B - Víchová 0:1 (0:1)
Branka: Mikolášek. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 1:0. Diváků: 60.

Benecko - Zálesní Lhota 3:5 (2:1)
Branky: Mencl 2, Smolík - Jakub Pacholík 2, Vinšálek, Šmíd, vlastní. Rozhodčí: Pecina, ŽK: 1:2. Diváků: 50.