Aktuality strana 3019
VIDEO: Turnováci na jaře válí, čtyři branky si odvezlo Ústí
03.04.2011 | SPORT | Pěnčín u Turnova | VIDEO | foto (8)
Fotbalisté FK Pěnčín-Turnov na jaře doslova drtí soupeře, po dvou výhrách venku vysoko 4:1 vyhráli i v neděli doma nad Ústím nad Orlicí. Na jaře tak získali ze tří odehraných zápasů plný počet devíti bodů a po zápase je fanoušci vyprovázeli potleskem. | více
Turnovská rezerva neprohrála ani v Hrádku
03.04.2011 | SPORT | Pěnčín u Turnova
Mužstvo trenéra Radka Kotrmana na jaře zatím v krajském přeboru neprohrálo. Po výhře nad Pěnčínem remizovala rezerva FKP Turnov v Hrádku nad Nisou. Po většinu zápasu přitom měla navrch a mohla si přivést i všechny body. | více
FOTO: Michal Bulíř rozstřílel hattrickem Sedmihorky
03.04.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | foto (30)
Po prvním zápase v České Lípě zahodili hráči Jablonečku ostych a zcela zaslouženě zdolali v okresním derby Sedmihorky. Největší měrou se na výhře podílel autor hattricku Michal Bulíř, který tak oslavil první zápas před domácími diváky. | více
Ceny nejlepším týmům zimního turnaje ve Mšeně jsou rozdány
02.04.2011 | SPORT | Karlovice - Sedmihorky | VIDEO
V klubovně TJ Jiskry Mšeno byl definitivně zakončen zimní fotbalový turnaj O pohár předsedy OFS Jablonec. Jednotlivé týmy si převzaly ceny, které pro ně připravili pořadatelé a rozdány byly i ceny v individuálních kategoriích.
| více
Nejčtenější články na webu za březen
02.04.2011 | ZPRÁVY | Jablonec nad Jizerou
V březnu byl jasným čtenářským hitem článek Petry Luňákové o besedě v semilském kině, který si od 13. do 31. března přečetlo 541 čtenářů. Dva florbalové články s fotogaleriemi měly mezi 200 až 300 přečteními. | více
Nalezeno článků: 30935, zobrazeno: 30181-30190
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
V Turnově oslaví Světový den vody!
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.