Přehled fotbalových výsledků a tabulek desátého jarního kola

05.06.2022 21:31:07 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek desátého jarního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 4. do neděle 5. června 2022. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Přepeře v ČFL přivítají v sobotu dopoledne rezervu Bohemians a dokázaly ji porazit 1:0, přestože neproměnily penaltu. V krajském přeboru v sobotu odpoledne Sedmihorky porazily 5:0 Hejnice, Rovensko 3:2 Višňovou a Lomnice 4:3 přetlačila druhé Velké Hamry B. V neděli pak vítězství a postup do divize můžou oslavit hráči Turnova proti Skalici. V I.A třídě hrál v sobotu doma Košťálov/ Libštát o přední příčky proti Rychnovu a dokázal vyhrát 3:2. Bělá v neděli porazila Krásnou Studánku 3:2.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

ČFL B

Předehrávka 30. kola (středa 1. 6.): FK Přepeře - Mladá Boleslav B 6:1 (5:0) Podrobnosti a videosestřih

FK Přepeře - Bohemians Praha 1905 B 1:0 (0:0) Podrobnosti

Videosestřih Ivo Zahradnika:

Tabulka:

1.SK Zápy29168543:3256  
2. FK Přepeře 29 17 3 9 63:48 54    
3. FK Jablonec B 29 15 6 8 50:37 51    
4. SK Sokol Brozany 29 13 9 7 42:35 48    
5. TJ Sokol Živanice 28 14 4 10 46:39 46    
6. FC Hradec Králové B 29 13 5 11 48:36 44    
7. TJ Slovan Velvary 29 12 8 9 46:39 44    
8. FK Teplice B 29 12 5 12 40:47 41    
9. FK Dukla Praha B 28 11 6 11 49:44 39    
10. Bohemians Praha 1905 B 
28 11 5 12 43:32 38    
11. FK Chlumec n. C. 28 9 9 10 50:51 36    
12. FK Mladá Boleslav B 29 10 6 13 42:49 36    
13. FK Zbuzany 1953 29 9 8 12 34:46 35    
14. FK Pardubice B 29 10 2 17 43:65 32    
15. FC Slovan Liberec B 29 6 5 18 34:42 23    
16.TJ Jiskra Ústí n. O.29391725:5618  

Krajský přebor

Železný Brod - Stráž p. R. 0:3 (0:0)

Sedmihorky - Hejnice 5:0 (2:0) Podrobnosti

Rovensko p. T. - Višňová 3:2 (2:1) Podrobnosti

Lomnice n. P. - Velké Hamry B 4:3 (2:2) Podrobnosti a videosestřih!

Turnov - Skalice 6:2 (2:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Turnov25201497:2461  
2. Velké Hamry B       
25 16 4 5 68:29 52    
3. Skalice 25 14 8 3 59:33 50    
4. Višňová
25 15 3 7 55:31 48    
5. Hrádek n. N. 25 14 5 6 48:27 47    
6. Frýdlant 25 12 3 10 66:42 39    
7. Nový Bor 25 11 2 12 52:57 35    
8. Sedmihorky 25 9 7 9 39:35 34    
9. Lomnice n. P. 25 9 5 11 54:61 32    
10. Železný Brod 25 9 3 13 46:55 30    
11. Rovensko p. T. 25 7 5 13 32:54 26    
12. Stráž p. R. 25 7 4 14 42:61 25    
13. Desná 25 2 4 19 25:103 10    
14.Hejnice25222121:928  

I.A třída

Doubí - Semily 2:3 (2:0) Podrobnosti

Košťálov/ Libštát - Rychnov 3:2 (1:0) Podrobnosti

Bělá - Krásná Studánka 3:2 (1:1) Podrobnosti

Tabulka:

1.FC Pěnčín252131109:2366  
2. Košťálov/ Libštát 25 15 2 8 67:55 47    
3. Krásná Studánka    
25 14 3 8 61:46 45    
4. Chrastava 25 13 5 7 74:37 44    
5. Sokol Pěnčín 25 12 5 8 75:52 41    
6. Rychnov 25 13 1 11 57:56 40    
7. Bělá 25 11 4 10 56:74 37    
8. Rynoltice 25 10 4 11 67:66 34    
9. Mimoň
25 10 3 12 56:64 33    
10. Bílý Kostel n. N. 25 9 1 15 54:73 28    
11. Doubí
25 8 2 15 53:74 26    
12. Semily 25 8 1 16 44:70 25    
13. Loko Česká Lípa 25 7 1 17 50:86 22    
14.Ruprechtice25531735:8218  

I.B třída východ

Mšeno - Mírová p. K. 1:1 (0:1)
Harrachov - Studenec 2:2 (1:1)
Přepeře B - Smržovka 4:3 (3:0)
Albrechtice/ Jiřetín - Bozkov 6:0 (2:0)
Jenišovice - Plavy 1:5 (0:1)
Jablonec n. J. - Lučany n. N. 1:1 (1:0)
Horní Branná - Držkov 4:8 (0:4)

Podrobnosti k I.B třídě

Tabulka:

1.Držkov252230141:3469  
2. Plavy 25 14 5 6 89:47 47    
3. Studenec 25 14 3 8 73:65 45    
4. Mšeno 25 14 2 9 97:53 44    
5. Harrachov 25 13 3 9 83:61 42    
6. Smržovka 25 12 4 9 58:52 40    
7. Bozkov 25 11 2 12 66:69 35    
8. Přepeře B 25 10 4 11 64:94 34    
9. Lučany n. N. 25 9 4 12 51:50 31    
10. Albrechtice/ Jiřetín  
25 8 5 12 63:71 29    
11. Jenišovice 25 8 4 13 54:68 28    
12. Jablonec n. J. 25 5 6 14 44:97 21    
13. Mírová p. K. 25 4 6 15 37:88 18    
14.Horní Branná25431851:12215  

Okresní přebor

Mříčná - Roztoky 0:2 (0:1)
Turnov B - Poniklá 9:1 (8:0)
Martinice - Libštát 0:2 (0:1)
Jilemnice - Benecko 4:0 (2:0)
Stružinec/ Lomnice B - Nová Ves 2:1 (0:1)

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Tabulka:

1.Roztoky17141262:1843  
2. Libštát 17 11 3 3 56:29 36    
3. Turnov B 17 10 2 5 66:32 32    
4. Stružinec/ Lomnice B 16 10 1 5 59:32 31    
5. Jilemnice 17 9 3 5 54:28 30    
6. Martinice 17 7 2 8 33:46 23    
7. Nová Ves
17 6 2 9 38:58 20    
8. Mříčná 16 5 1 10 33:52 16    
9. Poniklá 17 2 1 14 22:76 7    
10.Benecko17121418:705  

Okresní soutěž

Kruh - Víchová n. J. 3:0 (3:0)
Sport future Studenec - Vysoké n. J. 2:0 (1:0)
Zálesní Lhota - SK Studenec B 5:1 (2:0) Fotografie z utkání

Bozkov B - Horka 2:0 (0:0)
Semily B - Tatobity 3:7 (3:6)

Podrobnosti k okresní soutěži

Tabulka:

1.Zálesní Lhota 17143072:1845  
2. Tatobity 17 13 0 4 63:28 39    
3. Horka 17 10 2 5 48:33 32    
4. Vysoké n. J. 17 9 1 7 43:42 28    
5. Kruh 17 8 0 9 50:42 24    
6. Bozkov B 17 7 1 9 42:44 22    
7. Víchová n. J. 17 6 2 9 40:39 20    
8. SK Studenec B        
17 5 1 11 39:62 16    
9. SF Studenec 17 5 1 11 31:58 16    
10.Semily B17211428:907  

Mezinárodní turnaj přípravek v Lomnici vyhrál Meteor Praha

Rezerva Velkých Hamrů zvítězila ve finále krajského poháru

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

V Přepeřích končí trenér Josef Petřík mladší

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek prvního jarního kola

Fotbalisté začali sezonu krajským pohárem, do semifinále prošel Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kotrmelec Jitky Smutné uvidíte na Smržovce

Zveme vás v pátek 8. března od 18 hodin na zábavnou talkshow ve smržovském Parkhotelu, kterou moderuje Tomáš Barták. Více podrobností

Slavnostně odhalili korunku pro soutěž Miss Czech Republic 2024

Již 15. ročník soutěže Miss Czech Republic 2024 představil své finalistky. Dívky se nyní budou připravovat na květnové finále, které odvysílá hlavní mediální partner TV NOVA na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně vzešla od Olgy Kopalové Rynešové z jablonecké dílny ŠENÝR Bijoux. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na sociální služby v regionu míří od ministerstva více než miliarda
Stav povrchů vozovek v regionu zlepší další rekonstrukce
Z Liberce do Českého ráje vyjedou během sezony posilové spoje ČD
Krajská knihovna vydala další zvukovou knihu
Opět je tu grantová výzva Milion pro Turnov

Nejčtenější články

18.02.: FOTO: Beran a Bizon pozvali do Svojku fotbalové hosty
19.02.: Do konce března probíhá těžba v lese na Šetřilovsku
19.02.: Krajská záchranka má deset nových vozů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT