V Přepeřích končí trenér Josef Petřík mladší
10.05.2022 22:57:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře
V pondělí 9. května na vlastní žádost skončil v pozici hlavního trenéra FK Přepeře Josef Petřík mladší. Posledním utkáním pod jeho vedením tak byl sobotní zápas s Chlumcem nad Cidlinou. Jeho pozici má zaujmout jeho otec, Josef Petřík starší, který byl dosud na přepeřské lavičce v roli asistenta.
„Pepovi moc děkujeme za odvedenou práci, kdy nás dostal do špičky České fotbalové ligy a přejeme mu mnoho úspěchů v trenérské kariéře a hlavně v osobním životě. Jeho pozici zaujme dosavadní asistent Josef Petřík starší," sdělil místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.
Související články
Přepeře proti Chlumci přišly o Krasnického a připsaly si prohru 2:4
Rezerva Hradce nastřílela Přepeřím kanára
Fotbalisté Přepeř vyhráli ve Zbuzanech a posunuli se na třetí příčku
Po zpřesnění hry ve druhé půli Přepeře porazily rezervu Pardubic
Přepeře v Zápech neproměňovaly šance, naopak domácí se trefili třikrát
Šťastná branka proti Živanicím posunula Přepeře do čela ČFL!
Dukla porazila Přepeře díky nešťastné vlastní brance
Domácí zápas Přepeře nezvládly. Jediný gól stačil na vítězství Brozan
Fotbalisté Přepeř využili v Teplicích přesilovku a vezou tři body
Přepeře vstupují do jarní části ČFL zápasem v Teplicích
Fotbalisté Přepeř sehráli už pět přípravných utkání
Fotbalisté FK Přepeře: S druhým místem po podzimu jsme spokojeni
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.