Přepeře v prvním kole Mol Cupu vyhrály v Letohradě

12.08.2021 14:22:30 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

V prvním kole Mol Cupu zajížděly Přepeře ve středu 11. srpna v roli favorita do dalekého Letohradu, kde domácí divizní celek nakonec porazily 4:0, ale k rozhodnutí zápasu dalšími třemi góly došlo až ve druhém poločase.

FK Letohrad - FK Přepeře 0:4 (0:1)

Ve 37. minutě Janošík přihrál na pravé křídlo Martanovi, ten obešel obránce, vnikl do vápna a prudkou střelou otevřel skóre.Ve druhém poločase Přepeřští na hřišti již dominovali a přidali další branky. V 57. minutě přešel Janošík přes čtyři hráče, na hranici vápna vystřelil. Brankář jeho umístěnou střelu k tyči vyrazil a dobíhající Prokopec do prázdné branky zvýšil na 0:2. V 80. minutě Tvaroha vybídl pasem za obranu Pavlatu, ten se ve vápně uvolnil, domácí obránce ho fauloval a rozhodčí nařídil penaltu. Tu s jistotou proměnil kapitán Nesvadba - 0:3. V 90. minutě si na levé straně několikrát v rychlosti vyměnili balón Knejzlík s Bulířem a výsledkem byla přihrávka Knejzlíka na malé vápno, kde Bulíř nekompromisně zakončil na 0:4.

„Trenér Petřík malinko protočil sestavu, některé hráče nechal odpočívat. Přesto jsme měli utkání po celou dobu pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme už měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili i brankově. V pátek se bude losovat 2. kolo, tak uvidíme jaký soupeř nás bude čekat. Další kolo je na pořadu 25. srpna," uvedl místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 36. Martan, 57. Prokopec, 81. Nesvadba (pen), 90. Bulíř. Rozhodčí: Ježek - Novotný, Svoboda, ŽK: 1:0. Diváků: 100. Přepeře: Čamrda - Tvaroha, Kventsar, Nesvadba, Knejzlík - Janošík (81. Bulíř), Novotný - Martan (46. Jarosz), Novák (46. Pavlata), Elbel - Prokopec (65. Synek).