První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body

04.12.2023 20:25:41 | Autor: Daniel Novák, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V dalším kole futsalové divize přivítali hráči FC Dalmach Turnov v hale ve Skálově ulici českolipský Reas. Diváci, kteří v první adventní neděli zavítali do turnovské haly, nakonec viděli jasné vítězství domácích v poměru 13:5.

Dalmach Turnov - Reas Česká Lípa 13:5

Česká Lípa přijela do Turnova v sedmi lidech, a značně tak usnadnila práci naopak četné sestavě Dalmachu. Turnov se od začátku tlačil do zakončení a radoval se hned v prvních minutách hry. Reas odpověděl a strovnal na 1:1. Od té doby ale tahal za kratší konec a góly příbývaly na straně Dalmachu. Do kabin se šlo za stavu 7:3.

V druhé půli se diváci mohli radovat z dalších šesti gólů domácích. Soupeři docházely síly a dění na hřišti působilo jako hraní kočky s myší. Skóre na konci zápasu 13:5 a diváci mohli s hráči oslavit další tři body do tabulky a úspěšný konec víkendu.

Hodnocení Petra Svobody: „Jelikož soupeř přijel pouze s šesti hráči do pole, tak jsme hráli s cílem soupeře co nejdříve unavit, což se nám do půle dařilo. Do druhé půle jsme cíl upravili a chtěli jsme v klidu dohrát utkání. Brzy jsme dokázali navýšit rozdíl skóre, díky čemu se unavený soupeř v podstatě vzdal a utkání se jen dohrávalo."

Branky: Randák 3, Fedorko 2, Matzelt 2, Svoboda 2, Špína 2, D. Hurt, Novák - Halbich 3, Konečný, Kliment. Rozhodčí: Šnýdl, Zlatník, ŽK: 2:2 (Novák, Špína  - Konečný, Halbich).