Semilský jelen podruhé obkrouží park Ostrov

31.05.2023 20:32:30 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilský jelen podruhé obkrouží park Ostrov

Ve čtvrtek 1. června 2023 uspořádá Atletický klub Semily druhý ročník veřejného běžeckého závodu pod názvem Semilský jelen. Čtvrteční odpoledne se již loni ukázalo jako vhodné, a tak se i letos pořadatelé těší na zástupy závodníků všech věkových kategorií, dětí i dospělých.

Start i cíl bude umístěn před kioskem na Ostrově. Závodníci se mohou prezentovat počínaje 15. hodinou, před závodem účastníky ještě čeká společná rozcvička s trenéry Atletického klubu a samotný závod pak odstartují v 16 hodin kategorií těch nejmenších (do 3 let věku), která si proběhne 50metrovou rovinku přímo před kioskem. Další dětské kategorie, vždy v rozdělení na chlapce a dívky, budou následovat a jejich tratě budou prakticky kopírovat stezky ostrova. Nejdelší mládežnická trať měří 2000 metrů.

Dospělí běžci poběží naráz a jejich závod odstartují v 18 hodin. Kromě rozdělení na muže a ženy budou také vyhodnocovat kategorii do 39 let a nad 40 let věku. Trať již všichni znají z minulého ročníku. Je to pětikilometrová „osmička" podél řeky Jizery s výběhem nejdříve do Řek a v druhé části závodu pak na Kruha k tenisovým kurtům.

Jisté je, že pro medaili si doběhne každý. Pro první tři nejrychlejší v každé kategorii budou navíc připraveny pěkné věcné ceny. „Těšíme se na všechny závodníky a doufáme, že semilští i přespolní běžci opět nastoupí v hojném počtu, poměří své síly a pokusí se překonat časy z loňského ročníku, ať již své vlastní anebo třeba i čas vítěze závodu," uvedla za Atletický klub Semily Lenka Havlová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Prvním vítězem závodu Semilský jelen se stal Jiří Čivrný

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma Historie saní

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma historie saní se koná v úterý 5. března od 17 hodin v Erbovním sálu Krkonošského muzea v Jilemnici, kde aktuálně probíhá až do 17. března výstava nazavná Ejhle saně, hurá na ně. Vstupné je dobrovolné. Článek o výstavě

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec
Hasiči získali nově záchrannou seskokovou matraci
Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března

Nejčtenější články

02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března
04.03.: Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT