Sestup Semil z divize potvrzen debaklem

05.06.2011 14:49:06 | Autor: Ladislav Pražák a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští fotbalisté se loučí s divizí až nedůstojně. Doma podlehli šestému Náchodu o čtyři branky po triviálních chybách a nesoustředěném výkonu. A to ještě několika dalším brankám v domácí síti zabránil výbornými zákroky brankář Macháček.

V první půli byla v sobotním horkém dopoledni na semilském stadionu k vidění vyrovnaná hra, byť Náchodští měli jednogólový náskok. Ve druhém poločase hosté třemi góly během dvanácti minut ovládli zápas, a pak už to bylo jednoznačné utkání.

SK Semily - FK Náchod 0:4 (0:1)

Ve 12. minutě před unikajícím náchodským Vítem zachránil Macháček. Za dvě minuty Strkal vybídl Hubku, kterému nebezpečnou střelu zblokoval Kočí. V 17. minutě pálil z hranice velkého vápna Škoda, parádní zákrok vytáhl Macháček. Skóre se prolomilo za minutu, když osamocený Vondráček po chybě semilské obrany střelou do protipohybu vyzrál nad Macháčkem - 0:1.

Ve 20. minutě se poprvé zastřeloval Hartman nad. O pět minut později ho vybídl Brož a slabou střelu zneškodnil brankář Náchoda Vacho. Hartman mířil na branku hostů do třetice ve 27. minutě. Bomba z vápna o slabých 20 centimetrů přeletěla břevno. Ve třetině hrací doby vypustil projektil z dvaceti metrů Brož, střela těsně minula levou tyč náchodského Vacha. Ve 34. minutě pálil na druhé straně Sedláček, Macháček vytáhl na roh. Další parádní zákrok předvedl dvě minuty před poločasem, střelu Grosse směřující do šibenice vytáhl nad.

Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění, avšak v tom negativním slova smyslu. Po naivních chybách postupně v 53. minutě Gross - 0:2, 59. minutě Strkal - 0:3 a v 65. minutě Malý 0:4 překonali bezmocného Macháčka a dokonale otrávili již tak prořídlé semilské publikum.

V příštím kole SK Semily hostují na půdě Jiskry Ústí nad Orlicí. Hraje se v sobotu 11. června od 13.30 hodin.

Branky: 18. Vondráček, 53. Gross, 59. Strkal, 65. Malý. Rozhodčí: Váňa - Severýn, Neugebauer. Diváků: 70. Semily: Macháček - Matocha, Brett, Novotný, Zounek (58. Kázmer) - Vrchovský (62. Močkovský), Brož, Kočí, Hartman (79. Čivrný) - Buček, Radačovský.