Sociální služby Semily se otevřely veřejnosti

28.10.2010 06:56:26 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Sociální služby Semily se otevřely veřejnosti

Začátkem  října v České republice proběhl 2. ročník týdnu sociálních služeb. Do této aktivity se samozřejmě zapojily i Sociální služby Semily a připravily na 7. a 8. října dny otevřených dveří pro širokou veřejnost.

Po celé tyto dva dny byla v přízemí budovy připravena expozice s výsledky z činnosti uživatelů a velkému zájmu se těšila i projekce fotografií z aktivit zařízení. Pro návštěvníky s hlubším zájmem o problematiku poskytování sociálních služeb pak byli zaměstnanci připraveni poskytnout kvalifikované odpovědi na jejich otázky, nebo nabídnout některý z propagačních materiálů organizace.

Mezi návštěvníky nechyběli ani členové Sociální komise a zástupci města Semil, jako zřizovatele organizace.  Místostarosta Vladimír Šimek se navíc sešel s uživateli v  Růžové cukrárně a podiskutoval s nimi o jejich běžných radostech i starostech.

„Můžeme s radostí konstatovat a jsme velice potěšeni, že zájem o naše služby oproti jiným ročníkům byl podstatně větší a doufáme, že tento trend zůstane zachován,“ řekl ředitel Sociálních služeb Semily Zdeněk Šimon.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT