Takový byl Městský ples v Turnově 2023

14.02.2023 08:11:13 | Autor: Marcela Jandová | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Takový byl Městský ples v Turnově 2023

Po nucené přestávce se letos opět naplno rozběhla plesová sezona, chybět tak nemohl ani Městský ples 2023. V sobotu 28. ledna s osmou večerní se na Střelnici rozezněla první skladba Orchestru Ladislava Bareše.

Městský ples už tradičně pořádá město Turnov ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov. Orchestr Ladislava Bareše Liberec provedl tanečním večerem, který svým uměním zpestřili tanečníci TK KZMJ Jičín a ukázky standardních i latinskoamerických tanců. Večerem provázela Alena Tomášová, a v úvodu na pódium pozvala také místostarostku Petru Houškovou s předsedkyní spolku Slunce všem Marcelou Kurfirstovou.

Do Centra denních služeb Slunce všem totiž směřuje výtěžek letošního plesu. Centrum poskytuje sociální služby pro dospělé s těžkým mentálním postižením a autismem. Poskytuje odlehčovací služby a denní péči v malé skupině klientů. Jak zmínila paní Kurfirstová, snem a cílem do budoucna je zajišťovat také služby pobytové. Výtěžek plesu zajistí nové pracovní i výtvarné pomůcky a tolik potřebné vybavení pro běžné činnosti klientů, kteří pravidelně pobývají v centru.

Městský ples v Turnově 2023<br />Autor: Archiv města Turnov Během večera bylo možné zakoupit čestné poukazy, z nichž každý se proměnil v jednu z krásných cen, které věnovali štědří partneři večera. Všem tímto pořadatelé děkují za jejich příspěvek. V konečném součtu se podařilo získat více než neuvěřitelných 100 000 Kč!

I bez výherního poukazu jste na parketu mohli do sytosti užít klasických tanečních melodií, v předsálí pořídit netradiční plesové foto ve fotokoutku v barvách města. O půlnoci pak přišel na řadu los vstupenek, mezi hlavních šestnáct cen se dostaly dárkové balíčky města, lákavé poukazy na služby nebo odběr produktů i výběrové delikatesy.

V průběhu slosování se nachystal hudební host večera - desetičlenná začínající formace What The Funk. Přestože hodina pokročila směrem k nedělnímu ránu, v sále se na funk ještě našlo dost energie a řada tanečníků vydržela až do úplného finále.

Turnovská kultura v lednu

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 13 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovští předškoláci si užili den na dopravním hřišti
Vojenský den na Valdštejně připomene vylodění v Normandii
Rohanské stezky se opět hlásí o slovo!
Nejlépe se žije v hlavním městě Praze, Liberecký kraj je desátý
Spolek ZAzemí pečuje o školní sady, ale má i další aktivity

Nejčtenější články

19.06.: Víc než sto bruslařů zápolilo v areálu turnovské Maškovy zahrady
19.06.: Složky IZS se veřejnosti představí na semilském Ostrově
19.06.: Městská knihovna Semily rozdala ceny vítězům literární soutěže

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT