Traktor v Libštátě narazil do rodinného domu

09.05.2024 20:37:20 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Libštát

Traktor v Libštátě narazil do rodinného domu

Doplněny fotografie a video! Hasiči zasahují ve čtvrtek 9. května odpoledne v Libštátě u dopravní nehody, kde traktor narazil do rodinného domu. V době dopravní nehody se v domě nikdo nenacházel. Rodinný dům hasiči odpojili od energií, traktor zajistili proti dalšímu pohybu, uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

Po dobu vyproštění traktoru z rodinného domu bude uzavřena silnice 283 mezi Košťálovem a Libštátem. Ve spolupráci s Policií ČR zabezpečili hasiči objízdné trasy.

„Velitel zásahu si na místo vyžádal vyprošťovací automobil od HZSP Škoda Auto. K události byl povolán autorizovaný statik k posouzení míry poškození. V zasažené místnosti si připravujeme prostor pro stabilizaci a provozovatel vozidla zajišťuje přeložení nákladu z přívěsu traktoru," uvedli krajští hasiči.


Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hasiči v Příšovicích zachraňovali labuť
Na přejezdu v Turnově došlo ke střetu vlaku s autem
Turnovští hasiči vysvobodili jezevce uvízlého v plotě
Hasiči měli na čarodějnice trojnásobně více výjezdů než minulý rok
FOTO: Na přejezdu v Libštátě se srazil vlak s autem

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 11 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT