Turnaj starých gard v Košťálově vyhrál Kokonín
25.06.2013 18:21:59 | Autor: Petr Ježek a Michal Baudyš | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

Veteránský fotbalový turnaj Rohozec day 2013 pořádal FK Košťálov za přispění Pivovaru Rohozec a OÚ Košťálov. Hrálo se na dvou hřištích ve sportovním areálu v Košťálově v sobotu 22. června. Ve finále turnaje porazil Kokonín domácí výběr jedinou brankou Bretta.
Na soupisce muselo být 13 hráčů ve věku nad 35 let, hrálo se nejprve ve dvou skupinách a poté o konečné umístění. Bez ztráty bodu vyhrál skupinu A Kokonín před Lomnicí. Ve skupině B byl nejlepší domácí Košťálov A a druhá Mladá Boleslav. Bronzovou příčku nakonec získalo družstvo Boleslavi, které porazilo 4:1 Lomnici a ve finále prokázal nejlepší formu tým Kokonína, jenž porazil jediným zásahem domácí áčko.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Luboš Barták z Mladé Boleslavi, autor celkem osmi branek. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Antonín Brániš z vítězného Kokonína. Dalším fotbalovým turnajem bude v Košťálově už v sobotu 29. června sedmý ročník nočního turnaje v malé kopané.
Skupina A
Utkání: Lomnice - Kokonín 2:3, Union Praha - Slaná 3:0, Kokonín - Slaná 5:0, Lomnice - Union Praha 5:2, Union - Kokonín 0:4, Slaná - Lomnice 0:0.
Tabulka:
1. Kokonín 12:2 9
2. Lomnice n. P. 7:5 4
3. Union Praha 5:9 3
4. Slaná 0:8 1
Skupina B
Utkání: Libštát - Ml. Boleslav 2:5, Košťálov A - Košťálov B 10:0, Ml. Boleslav - Košťálov B 11:1, Libštát - Košťálov A 3:3, Košťálov A - Ml. Boleslav 3:1, Košťálov B - Libštát 1:7.
Tabulka:
1. Košťálov A 16:4 7
2. Ml. Boleslav 17:6 6
3. Libštát 12:9 4
4. Košťálov B 2:28 0
Utkání o umístění:
O 7. místo: Košťálov B - Slaná 2:3
O 5. místo: Union Praha - Libštát 3:4
O 3. místo: Lomnice - Ml. Boleslav 1:4
Finále: Košťálov A - Kokonín 0:1 (branka Brett)
Konečné pořadí: 1. Kokonín, 2. Košťálov A, 3. Ml. Boleslav, 4. Lomnice n. P., 5. Libštát, 6. Union Praha, 7. Slaná, 8. Košťálov.
V Košťálově pořádají fotbalový turnaj veteránů i noční turnaj
Další fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
V úterý 11. února bude uzavřena turnovská matrika
Odbor správní Městského úřadu Turnov informuje o mimořádném uzavření oddělení matriky mimo úřední den, a to v úterý 11. února 2025.
Jizerskou 50 v Jablonci zahájí Jamaron
Ačkoliv první závody Jizerské 50 2025 se poběží už ve čtvrtek 6. 2., Jablonec nad Nisou má doprovodný program připravený na pátek 7. února. Na Mírovém náměstí se uskuteční tradiční open-air koncert. Letos se na pódiu představí jedna z nejžhavějších českých rockových kapel současnosti - Jamaron. Podrobný článek na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Tvorbu fotografa Jaroslava Feyfara přiblíží nová výstava
Kraj podpoří cyklistiku. Vybuduje také další úsek Greeenway Jizera
Plánují rekonstrukci malé vodní elektrárny v Turnově
Šachisté ŠK Zikuda Turnov B opět vítězí v 1. lize
V Bedřichově zahájili program Jizerské padesátky 2025
Nejčtenější články
08.02.: Plánují rekonstrukci malé vodní elektrárny v Turnově
07.02.: Kultura v Železném Brodě v únoru
09.02.: Kraj podpoří cyklistiku. Vybuduje také další úsek Greeenway Jizera
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.