Turnov v Mol cupu postoupil přes Vilémov
01.08.2022 18:37:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Fotbalisté FK Turnov jako postupující tým do divize se mohli zapojit do předkola Mol cupu. V něm přivítali SK Stap Tratec Vilémov a po výhře 3:2 postupují do dalšího kola.
FK Turnov - SK Vilémov 3:2 (1:1)
Většinu zápasu se hrálo na jednu branku, když soupeř přijel bez hráčů na střídání. Domácí všem sami chybami nabídli soupeři dvě příležitosti, které dokázal využít. Zároveň ale Turnováci dokázali vstřelit tři góly, vyhrát a postoupit.
Z nových hráčů se už do hry dostal Břenek z Jablonce, naopak odešli Filla, Bernát, Beneš a Bělina.
Branky: Petržilka 2, Vencbauer z penalty. Sestava Turnova: Kopal - Provazník, Petržilka, Horák, Beníšek - Landfeld, Vencbauer, Břenek, Křeš - Svoboda, Š. Havel. Střídali Jíra, Marek, Pham, Rozkovec.
Zápas prvního kola divize čeká Turnov už v neděli 7. srpna od 17 hodin, kdy na Městský stadion zavítá Trutnov.
Související články
Krajský přebor hrála čtyři mužstva z Pojizeří, Turnov míří zpět do divize
Fotoohlédnutí za oslavou 120 let fotbalu v Turnově
V posledním kole přeboru vyhrály Lomnice, Turnov i Sedmihorky
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
I to počasí se umoudřilo, aby vytvořilo rámec pro semifinále MOL Cupu, ve kterém přijela na Střelnici bojovat o postup Mladá Boleslav. Čekalo se, že právě na tento zápas se domácí soustředí, a to se nakonec povedlo. Postup do finále je skvělým úspěchem jabloneckého fotbalu, teď ještě udělat tu závěrečnou tečku 20. května v Hradci Králové. Podrobnosti a fotogalerie na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Kultura v Železném Brodě v květnu
Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
Ve Fabrice se odehraje představení o nucené práci za války
V semilském muzeu zahájí výstavu Radosti života
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
Nejčtenější články
09.05.: Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
07.05.: V semilském muzeu zahájí výstavu Radosti života
09.05.: Kultura v Železném Brodě v květnu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.