Turnováci mají v sezoně první bod, mohly být ale dva

05.10.2011 20:21:58 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnováci mají v sezoně první bod, mohly být ale dva

Dvě další utkání odehráli ve druhé lize turnovští florbalisté. V Tachově sice získali první bod, ale při vyrovnaném průběhu je škoda, že nezískali více a prohráli v prodloužení. Třetí utkání sezony v Karlových Varech se jim vydařilo zatím nejhůře a obdrželi v něm 12 branek.

Po slušně předvedené hře v prvním utkání sezony s favoritem druhé ligy Jabloncem jsou víkendové výsledky zklamáním, ale sezona je stále teprve na začátku.

FLK TJ Slavoj Tachov - TJ Turnov 6:5 (2:2, 1:1, 2:2 - 1:0)

Sobotní utkání bylo vyrovnané od začátku až do konce se šťastnějším koncem pro domácí. Domácí Tachov se ujal v 11. minutě vedení, ale už po dvou minutách vyrovnal za Turnov Vocásek po nahrávce Tomeše. Druhé branky obou mužstev padly dokonce ve stejné minutě. V prostřední části domácí dlouho vedli, ale další branku nepřidali a těsně před odchodem do šaten vyrovnal za Turnov hrající trenér Kouřil.

Podobně probíhala i poslední třetina, kdy Turnovští vyrovnali v přesilové hře dvě minuty před koncem - střelcem této branky byl kapitán Kolomazník po příhře Salaby. Toto cenné vyrovnání znamenalo první bod pro Turnov v sezoně, ale prodloužení už týmu nevyšlo. V něm se hned v 1. minutě trefil potřetí v zápase Jan Švejda, a rozhodl tak o výhře pro domácí Tachov.

Branky: 11. Rybář (Vrba), 16. Kovář (Flor), 22. Švejda (Mareš), 44. Švejda, 52. Kovář (Balý) - 13. Vocásek (Tomeš), 16. Haken (Salaba), 40. Kouřil (Salaba), 44. Vocásek (Brož), 58. Kolomazník (Salaba), rozhodující branka v 1. minutě prodloužení Švejda. Rozhodčí: Kapr, Václav. Vyloučení: 1:0. Střely na branku: 43:36.

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Turnov 12:6 (4:1, 3:2, 5:3)

Ve druhém víkendovém utkání turnovským florbalistům nevyšla především první třetina, po které prohrávali o tři góly. Na začátku druhé části Karlovarští přidali další dvě branky a dostali se do vedení už 6:1.

Nedělní utkání se zdálo rozhodnuté, ale jiskřičku naděje vykřesali snížením Vocásek a Kolomazník. Do konce třetiny ale domácí se znovu trefili za záda brankáře Kováče a udržovali si tak luxusní náskok. Na výhře domácích už nic nezměnila ani poslední třetina, ve které padlo ještě osm branek, ale pět z toho do turnovské sítě.

Branky: Šnajdr 4, Belko 3, Šanta, Štěpánek, Potůček, Krajsa, vlastní - 16. Tomeš (Kolomazník), 31. Vocásek (Salaba), 34. Kolomazník (Kouřil), 50. Kolomazník (Salaba), 55. Kouřil (Brož), 57. Tomeš (Poláček). Rozhodčí: Mandelbaum, John. Vyloučení: 6:2. Střely na branku: 43:34. Sestava TJ Turnov: Kováč - Brož, Poláček, Haken, Salaba, Vocásek, Kouřil, Kolomazník, Tomeš.

Související články:

FOTO: Florbalisté Turnova na úvod podlehli Jablonci

FOTO: Florbalisté Turnova na úvod podlehli Jablonci

Florbalistky zahájily sezonu dvěma výhrami

Florbalovou sezonu jako první zahájili starší žáci a junioři

Oslabení turnovští florbalisté končí ve druhém kole poháru

FOTO: Turnováci v prvním kole poháru nezaváhali a postupují dál

Zhodnocení florbalové sezony TJ Turnov 2010/ 2011 + odkazy na všechny články

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
22.04.: Slavíme Den Země
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT