Turnovská družstva obsadila na Mikulášském turnaji oba póly tabulky

10.12.2011 07:38:17 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská družstva obsadila na Mikulášském turnaji oba póly tabulky

V sobotu 3. prosince proběhl v turnovské sportovní hale turnaj pro nejmenší hráčky házené. Turnovský oddíl byl zastoupen hned dvěma družstvy, když kromě mini žákyň ročník narození 2001 a 2002, hrály mimo soutěž také mladší žákyně - ročník narození 2000.

Na 2. ročník memoriálu Lubomíra France přijala pozvání družstva z Prahy, Pardubic a dokonce také z jihočeského Písku. Hrálo se v kategorii mini žákyně 6 + 1. O účast měla zájem i další družstva, ale z časových důvodů jim nemohlo být vyhověno.

Hned v prvním utkání turnaje nastoupily proti sobě domácí celky a dlouho nepadala žádná branka. Nakonec ale padlo branek osm a turnovské mladší žákyně porazily mini žačky 6:2. Velmi dobrý výkon předvedly domácí mini proti hráčkám z Astry Praha a Písku. Turnovačky dobře bránily, ale slabinou byla střelba. Tu měly soupeřky úspěšnější.

Turnovským se nepodařilo bodovat ani v utkání proti hráčkám z Pardubic a z Kobylis. Na utkání s Kobylisy, které hrají osobní obranu po celém hřišti, se turnovské házenkářky na tréninku připravovaly a dlouho bylo utkání hodně vyrovnané. Po zranění a odstoupení ze zápasu nejbojovnější domácí hráčky Verunky Hrdinové, se přeci jen podařilo pražským hráčkám dotáhnout utkání do vítězného konce, zatímco domácí nezískaly ani bod a skončily na turnaji na konečném posledním místě.

Druhé turnovské družstvo bylo úspěšnější. Získalo sice nejvíce bodů ze všech družstev, protože se však jednalo o hráčky věkově starší (až na brankářky), hrály na turnaji na domácí palubovce mimo soutěž. 

Ceny udíleli Mikuláš, anděl a čertice.Po každém utkání vybrali trenéři z týmu soupeřů hráčku, která se jim nejvíce líbila. Ta byla v soupisce označena a na konci turnaje vyhlášena na základě toho z každého celku nejlepší hráčka. Za turnovské družstvo mini žaček si balíček od Mikuláše, čerta a anděla převzala Adélka Hrancová, v družstvu mladších žaček nasbírala nejvíce bodů brankářka Terezka Duchoňová.

Výsledky turnovských družstev: TJ Turnov (mini) - TJ Turnov (ml. ž.) 2:6, TJ Turnov (mini) - Sokol Písek 3:6, TJ Turnov (ml. ž.) - Sokol Písek 8:1, TJ Turnov (mini) - Astra Praha 0:2, TJ Turnov (ml. ž.) - Astra Praha 4:3, TJ Turnov (mini) - Kobylisy 5:8, TJ Turnov (ml. ž.) - Kobylisy 7:7, TJ Turnov (mini) - Pardubice 1:6, TJ Turnov (ml. ž.) - Pardubice 6:4.

Mini žákyně (branky): T. Duchoňová, Z. Homolková - A. Hrancová (4), V. Hrdinová (3), B. Hájková (2), E. Berndtová (2), P. Marková, E. Mlejnková, V. Víšková.

Mladší žákyně (branky): T. Duchoňová, Z. Homolková - N. Sojková (8), K. Brožová (7), J. Krupařová (7), Ž. Palounková (5), B. Demová (4), N. Jurenková, K. Phamová.

Související články:

Mladé házenkářky byly blízko první výhře

Další zprávy z házené

Jak to bylo loni:

Minižákyně sehrály Mikulášský turnaj

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
Závod světové série ve fourcrossu horských kol je zpátky v Jablonci
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích

Nejčtenější články

11.07.: Tanečníci ILMA Turnov soutěžili v Řecku na mistrovství světa
12.07.: Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí
11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT