Turnovští futsalisté uspěli i v Kladně

30.10.2010 17:19:31 | Autor: Karel Palounek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští futsalisté uspěli i v Kladně

V pátém kole druhé  futsalové ligy přivítala Čechie Slaný na kladenské palubovce turnovský Dalmach.

Utkání se vyvíjelo nezvykle snadno pro turnovské hráče, kteří neměli problém s proměňováním šancí a zaslouženě získali tři body, které je posunuly na třetí místo průběžné tabulky.

RSC Čechie Slaný - TJ FC Dalmach Turnov 3:7 (0:4)

Čechie byla od začátku zápasu pod neustálým tlakem, který zužitkoval prvním gólem Kalousek po asistenci Mencla.Ve 12. minutě překvapil Kratochvíl Cílka v bráně domácích a z úhlu zvýšil na 0:2.Do konce poločasu se ještě střelecky prosadil Škréta z přímého kopu a poté Zdražil, který si po rozehrávce z rohového kopu pohrál s obránci i brankařem a snadno zakončil.

Hosté nepolevili ani v úvodu druhé půle a dvě branky v rychlém sledu do sítě domácích předznamenaly, že o vítězi je prakticky rozhodnuto. Nejprve po ose Kulhánek, Mencl, Kalousek a vzápětí Krejčík se Zdražilem předvedli krásné akce s gólovým zakončením.

Náznak obratu v utkání po dvou rychlých brankách Čechie vyvrátil Zdražil, když bezpečně proměnil desetimetrový kop. Další dva trestné kopy nezužitkovali Kulhánek se Škrétou.

Muláček ještě snížil minutu před koncem, a stanovil tak výsledek na konečných 3:7.

Branky: Muláček 2, Landvojtovič - Zdražil 3, Kalousek 2, Kratochvíl, Škréta. Rozhodčí: Hanzlík, Houdek - delegát Popek. Diváků: 40. Sestava FC Dalmach: Horáček - Krejčík, Mencl J., Bernard, Škréta, Kratochvíl, Zdražil,  Kalousek, Kulhánek.

Ostatní výsledky 5.kola: Benešov – Příbram 9:3, Mělník – Andy  Liberec 5:11, Kladno – Litoměřice 6:3, Hradec Králové – Alfa Liberec 9:3, Kadaň  –  volno.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.

Tribunál trvá na povinnosti Polska zaplatit penále ve věci dolu Turów

Komise mohla legitimně započíst částky dlužné z titulu tohoto penále proti pohledávkám Polska vůči Unii. V únoru 2021 podala Česká republika proti Polsku žalobu k Soudnímu dvoru. Tvrdila, že rozšíření a prodloužení těžby hnědého uhlí v povrchovém dole Turów (Polsko) porušuje unijní právo1. „Uzavření smíru v únoru 2022 nezměnilo nic na tom, že Polsko předtím nerespektovalo předběžné opatření. Tribunál Soudního dvora dnes potvrdil, že Komise postupovala správně. Bez žaloby k soudnímu dvoru by se žádná jednání nikdy neuskutečnila. Je potřeba říci, že penále pro Polsko jsou příjmem Evropské unie, nikoli Libereckého kraje. Nikdy bychom nepostavili ani metr vodovodu ani nezaplatili další projekty, které chrání obyvatele, životní prostředí i vodní zdroje před vlivem těžby," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
Dvě zajímavé červnové přednášky pořádají v semilském muzeu
Turnovské volejbalistky vyrazily do Lucemburska
Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi

Nejčtenější články

11.06.: Hasiči likvidovali v domě na Semilsku neznámé chemické látky
11.06.: Auto s naloženým bagrem uvízlo v Semilech pod železničním mostem
12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT