V Jablonečku vyučovali fotbal mladíci z Nového Boru

07.11.2010 15:28:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

V Jablonečku vyučovali fotbal mladíci z Nového Boru

Poslední zápas podzimu v krajském přeboru se Jabloneckým totálně nevydařil, když ještě do poločasu obdrželi od mladého mužstva Nového Boru pět branek. Nic už nezachránilo ani zlepšení ve druhém poločase. 

Jablonec n. J. - Nový Bor 1:6 (0:5)

Předvedenou hru v prvním poločase pojmenoval domácí trenér Bulíř jako blamáž a totální propadák. Neexistovala jediná herní činnost ve které by se Jablonečtí soupeři alespoň vyrovnali. Nasazení, agresivita v osobních soubojích, chuť do hry , vůle po vítězství a fotbalový přehled byl na straně hostí. Navíc borským vycházela dokonale koncovka. Na konci poločasu domácí herní zmar ještě podtrhla neproměněná penalta Brauna.

Ve druhém poločase už soupeř nebyl tak aktivní, Jabloneček se začal více pohybovat, přizpůsobil se tvrdosti a vypracoval si několik šancí. Po jednom z rohů se podařilo hlavou skórovat Vránovi, avšak vzápětí soupeř znovu zavěsil po chybě ve středu obrany. Jablonečtí se snažili snížit náskok Boru, a i když se dostal do několika šancí, nepodařilo se je proměnit. Na výsledku se již nic nezměnilo, a diváci tak podobný debakl viděli po dvaceti letech.

Branka domácích: Vrána. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 3:4. Diváků: 120. Jablonec n. J.: Farský - Šír (46. Prokůpek), Nechanský, P. Vrána, J. Brož - Močkovský (34. Exner), Koťátko, Braun (72. J. Vrána), Hrbek - Čermák, Ďoubalík.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
18.05.: Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
19.05.: Krkonošskému národnímu parku je 61 let, obhájil certifikát FSC

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT