V Mostě fotbalisté Přepeř nebodovali

22.05.2023 22:59:46 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

V sobotu zajížděly Přepeře do Mostu, kde je čekal těžký zápas v boji o záchranu s domácím Baníkem. Hosté bohužel tahali v utkání za kratší konec a prohráli o dva góly.

FK Baník Most - FK Přepeře 2:0 (1:0)

V úvodu se hrál opatrný fotbal a do první šance se dostali hosté z Přepeř. Ve 4. minutě se po rohovém kopu opět dostal míč k Novákovi, který odcentroval z levé strany a Ugwu míč na malém vápně poslal těsně vedle domácí branky. A to bylo ze strany Přepeř na dlouho vše, neboť jejich akce končily před šestnáctkou soupeře. Domácí Most zahrozil ve 15. minutě, Pátek odcentroval z levé strany a hlavička útočníka jen těsně minula Tkachenkovu branku. Ve 20. minutě se Most dostal do vedení. Odražený míč si za šestnáctkou našel Zinhasovič a pěknou střelou z 22 metrů rozvlnil síť. Po vedoucí brance se domácí zatáhli a akce Přepeř končily na dobře zformované obraně domácích. Ve 29. minutě dostal přesnou přihrávku do pravého křídla Martan, udělal kličku na střed, ale střela z vápna minula domácí branku. Ve 38. minutě zahrozili domácí, když míč dostali do vápna, kde se uvolnil Bouguetouta a Tkachenko jeho střelu vyrazil nohou na roh.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hosté se snažili dostat do zhuštěné obrany domácích, ale chyběl překvapivý nápad a lepší finální řešení. Naopak domácí v 71. minutě mohli přidat druhou branku. Novotný prošel do vápna, udělal kličku a ocitla se sám před brankářem. Tkachenko však jeho pokus vyrazil. V závěru vrhly Přepeře vše do útoku a domácí je v 90. minutě potrestali. Rjaska poslal míč z pravé strany za obranu a Kubeš si míč posunul do vápna a kolem Tkachenka rozhodnul zvýšením na 2:0.

„V dnešním důležitém utkání jsme bohužel nenavázali na dobrý výkon z Kolína. Domácí zaslouženě vyhráli. Byli rychlejší, přesnější, důraznější, vyhrávali většinu soubojů a nakonec se i dvakrát prosadili," uvedl k utkání za FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 20. Zinhasovič, 90. Kubeš. Rozhodčí: Baum - Míč, Suchánek, ŽK: 3:0. Diváků: 423. Přepeře: Tkachenko - Janošík, Tvaroha, Nesvadba, Knejzlík - Pavlata, Novotný (62. Heze) - Martan (76. Ejoor), Vyčítal (55. Bulíř), Novák (62. Jimmy) - Ugwu.

V sobotu 27. května od 10:30 hrají Přepeře doma s celkem SK Brozany.