V Tanvaldě se běžel další závod Salomon Cross Cupu 2012
25.09.2012 06:52:54 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj
V neděli se v Tanvaldském autokempu konal další ze série závodů v přespolním běhu zařazený do Salomon Cross Cupu 2012. Jmenoval se O pohár města Tanvaldu.
Pořadatelé z místní Tělovýchovné jednoty Seba Tanvald připravili pro závodníky z celého Libereckého kraje několik velmi náročných tratí v místním motokrosovém areálu a přilehlém okolí. V hlavní kategorii se z vítězství radoval Jonáš Bešťák ze Ski klubu Jablonec nad Nisou.
Fotogalerie ze závodu na Našem Jablonecku:
Nedávné přespolní běhy:
FOTO: Martin Berka stanovil nový rekord Běhu na Žalý
Vítězství v Podzimním běhu na Lhotách obhájil Martin Berka
Posvícenský běh ve Studenci přilákal na start přes 600 běžců
Závod ve Vysokém nad Jizerou odstartoval sezonu přespolních běhů
Více zpráv z běhů a atletiky najdete v rubrice SPORT - Atletika
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Velikonoční trh na krajské náplavce nabídne to nejlepší z regionu
Včely našly nový domov v klášterní zahradě ve Vrchlabí
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Tereza Voborníková zakončila biatlonovou sezonu bronzem
Kultura v Železném Brodě v březnu
Nejčtenější články
22.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
21.03.: V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
22.03.: Tereza Voborníková zakončila biatlonovou sezonu bronzem
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

