VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020
23.09.2020 08:04:48 | Autor: Hana Hrušková | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj
V Desné a okolí proběhl v neděli 20. září již 8. ročník obnoveného tradičního běhu při příležitosti 104. výročí protržení přehrady na Bílé Desné.
Krásné letní počasí přilákalo spoustu závodníků. Velká účast byla v hlavním závodu, kde účastníci překonávali 12. kilometrovou náročnou trať. I v té nejmladší kategorii byla hojná účast. Velký dík patří všem pořadatelům, kteří tento závod organizují.
Videosestřih Lukáše Müllera:
Související články
Běh Přes desenské kopce proběhne v neděli v Desné
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2019
Obrazem: Běh přes Desenské kopce 2018
Obrazem: 5. ročník běhu Přes desenské kopce
Běh Přes desenské kopce zabavil v neděli malé i velké
Přespolní běžci opět závodili Přes desenské kopce
V Desné se běželo Přes Desenské kopce
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nejnovější články
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Nejčtenější články
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.